Presunúť na hlavný obsah

5 mužských klamstiev, ktoré používajú desaťročia a vždy nás nimi dostanú: Na toto si treba dať pozor pri výhovorkách

Feminity

Už roky muži používajú tie isté výhovorky a my im často dobrovoľne uveríme vo všetkom, čo nám tvrdia. Odhaľte spolu s nami, kedy by ste mali minimálne zbystriť pozornosť!

Vedeli ste, že podľa odborníkov klameme najviac práve našim partnerom? A dôvod je celkom prozaický. Chceme v ich očiach vyzerať čo najlepšie. Práve klamstvami sa snažíme u toho druhého navodzovať pocit pohody. Viete ktoré vety používajú muži pri klamaní najčastejšie? 

1. „Nemal som signál.”

Ufff, časté a žiaľ nie veľmi pozitívne. Ak váš milý trávi víkend na údajnej pánskej jazde a celý čas sa neozve, neveští to nič dobré. Každý jeden muž si totiž nájde spôsob, ako sa s vami spojiť, ak to naozaj chce. A nič ho nezastaví. Takže v tomto prípade rozhodne zvýšte svoju pozornosť. 

2. „Som na ceste.”

Nevinné a účinné. Výhovorka, ktorú používa každý jeden chlap a občas aj my ženy. Väčšinou si môžete pripočítať ďalšiu pol hodinku, kým sa váš drahý objaví. Ide len o to, že to lepšie znie, ako keď povieme, že meškáme. 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

3. ”Neveru by som ti priznal.”

Skutočne ste uverili tejto vete? Veď sa nad tým len zamyslite. Máloktorý muž naberie odvahu a povie vám pravdu. Myšlienka, že by ste ich napokon opustili je totiž oveľa silnejšia ako to, že majú byť úprimní. Samozrejme česť výnimkám, ale my ich veľa nepoznáme. 

4. ”S manželkou žijeme oddelene.”

Toto je najčastejšia výhovorka, ktorú používajú ženatí muži. Môžete si byť istá, že pokiaľ to počúvate už niekoľko týždňov, ani náhodou to nie je pravda. Rozísť sa s exmanželkou trvá niektorým chlapom naozaj veľmi dlhú dobu. A mnohí toho napokon nie sú vôbec schopní. 

5. „Nikdy nemyslím pri sexe na inú!”

Je to tak, muži z času na čas pri sexe so svojou partnerkou myslia aj na iné ženy. Prijať realitu v tejto oblasti je pre mnohé z nás naozaj náročné. No je lepšie sa s tým vyrovnať. Nemusí to byť len nejaká konkrétna kráska, ktorú poznajú. Pokojne môže ísť o neznámu ženu, ktorú počas dňa len niekde zahliadli. A buďte s tým v pohode, nič to pre nich neznamená. Len občas pracuje viac ich fantázia ako my ženy potrebujeme. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus