Presunúť na hlavný obsah

Raňajky plné živín podľa Ivany Gáborík: Vyberte si niektorý jej variant a užite si krásnu postavu a zdravé telo

Slovenské celebrity

Je krásna a vždy úplne žiari. Reč je o našej slovenskej tanečníčke Ivane Gáborík, ktorá vie, že cesta ku kráse vedie aj cez žalúdok. Takéto typy raňajok odporúča aj vám!

Doprajte si po lete prírodnú bombu, ktorá vám pomôže proti stresu a aj na krásne vlasy. Vyváženosť pokladá mladá tanečníčka Ivana Gáborík za kľúčovú. Jej jedálniček sa skladá hlavne z ovocia a zeleniny, raz za čas si však dopraje aj túto maličkosť. Inšpirujte sa jej raňajkami a skúste si ich pripraviť aj doma. Sľubujeme vám, že nebudete ľutovať!

Prečítajte si tiež: Slovenky, ktoré svoje lásky obklopujú prírodou: Rozžiarené sestry Heribanové, Zdenka Predná má takéto veľké detičky

Recept na skvelý deň

Každé ráno začína Iva zdravo. Nedá dopustiť na smoothie misky, ktoré si rada pripravuje aj doma. Jej obľúbenou je kombinácia banánu, proteínu, madľového masla a mlieka. Navrch si pridáva všetko, čo miluje. Čerstvé ovocie ako čučoriedky či figy posunú vaše ráno na úplne iný exotický level. Vyskúšať môžete aj príjemné acai ovocie. Tento prášok vám dodá množstvo antioxidantov na celý deň.

Nevyhýbajte sa ani proteínom

Tanečnica si do svojho smoothie pridáva aj proteínový prášok. Bielkoviny na ráno si však príjemne vychutnáte aj v podobe vajíčok. Keď má Ivana chuť na slané raňajky, vyhráva u nej na instagrame stále populárna kombinácia. Avokádo a vajíčko je skvelou nízkotučnou kombináciou, ktorá zasýti na celé dopoludnie.

Zdravá a farebná granola

Alternatívou zdravých raňajok, ktoré sú krásne aj na pohľad, je rozhodne farebná granola s ovocím. Jogurt či chlieb s arašidovým maslom si môžete dopriať aj vy a bez výčitiek. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie slnečné okuliare podľa Dominiky Navara Cibulkovej: Tieto vám predĺžia letné dni

Tieto nápoje nesmú chýbať

Ráno bez kávy nie je pre manželku hokejistu ani ránom. Svoje kapučíno si najradšej vychutnáva aj s krásnym výhľadom. Po večeri sa však Ivanin vkus mení. Slnečné dni, ktoré ju rozhodne čakajú aj počas babieho leta, rada zaklincuje pohárikom chladeného šampanského od výberovej značky. Ivana rozhodne vie, ako chutí život!

- Najčítanejšie -