Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení budú vždy tak trochu prelietaví: Viete, od koho netreba očakávať stabilitu vo vzťahu?

Feminity

Všetci vieme, že znamenie zverokruhu, dokáže o nás veľa prezradiť. Dokonca aj to, či máme sklony k nevere. Odhaľte spolu s nami, ktoré znamenia nepatria práve medzi tie najstabilnejšie.

Žiaľ je to tak, mnohí muži aj v dnešnej dobe nedokážu fungovať dlhodobo v stabilnom vzťahu. Tužia objavovať, neustále dobýjať a lákajú ich nové dobrodružstvá. Viete však na koho by ste si mali dať pozor? 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Hoci nevedia veľa dávať, od vzťahu očakávajú všetko

Sú akční, energickí a impulzívni. Už na prví pohľad vyžarujú silnú sexualitu. Netaja sa dominanciou vo vzťahu a milujú obdiv a lichôtky. No a ženy sú ich slabosťou celý život. Paradoxne si však vyberajú k sebe krehké partnerky. Potrebujú po svojom boku niekoho, kto im bude vždy verný a bude stáť pri nich. Oni sami, to však nedokážu. Reč je o Býkoch, Baranoch a Strelcoch.

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Riadia sa heslom: "Zmena je život"

Práve muži narodení v týchto znameniach sa riadia heslom, že zmena je život. A je im úplne jedno, či ide o kariérnu oblasť, bývanie alebo partnerky. Tak rýchlo ako sa dokážu na niekoho naviazať, tak rýchlo sa vedia aj odpútať. Vedia veci odpúšťať, no nikdy nezabúdajú. Preto ak ich ktokoľvek z blízkeho okolia zradí, v podstate si od neho potom už celý život držia odstup. Táto rovnica u nich platí aj vo vzťahu. Rutina ich nudí a majú často problém dotiahnuť veci do úplného konca. Fakt, že sú v citoch nestáli, je žiaľ zodpovedný za to, že budúcnosť po ich boku je pre ženu neistá. Takže pokiaľ túžite po deťoch, zakladaní si rodiny, či svadobných zvonoch, na mužov v týchto znameniach radšej rýchlo zabudnite. Vyhnete sa tak zbytočnému sklamaniu. 

- Najčítanejšie -