Presunúť na hlavný obsah

Pozval ma na luxusnú dovolenku a tam chcel po mne tieto zvláštne veci: S takýmto mužom by som už na rande nešla

Partnerské vzťahy

Alena si myslela, že konečne natrafila na spoločenského chlapa, ktorému na nej záleží. Len po tom, čo vyrazili na luxusnú dovolenku, sa jej vízie o spoločnej budúcnosti dokonale rozplynuli.

Dlhý čas Alena nevedela natrafiť na niekoho normálneho a vzťahy ju obchádzali posledné dva roky úplne. Na firemnom večierku však spoznala niekoho, o kom v momente cítila, že je ten pravý, netušiac, o koho ide. Po dvoch týždňoch randenia ju Karol pozval na luxusnú dovolenku na Seychely. Len oni dvaja na luxusnom hoteli s vírivkou a šampanským s výhľadom na more. Alena mala pocit, že konečne našla šťastie. 

Čítajte: Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Na dovolenke si ma privlastňoval

Gestá džentlmena, luxusný hotel a bazén len pre seba. O tomto sníva nejedna žena, no máloktorej sa to podarí aj na vlastnej koži zažiť. Sexuálny apetít vzrastie a vy si vychutnávate každý každučký moment tohto blahobytu, o ktorom ste doteraz len tajne snívali. „Keď som sa ráno prebudila, netušila som, že budem musieť plniť odteraz všetky príkazy Karola. Najskôr som si myslela, že len žartuje. Všetky mali sexuálny podtón,“ spomína na prvý deň dovolenky Alena. Karol ju nútil, aby celý deň chodila po apartmáne nahá a sex museli mať v ten deň aspoň päťkrát. 

„Na ďalší deň ma zobral na jednu privátnu párty, kde boli jeho obchodní partneri a viac hostí.“ Bolo tam veľa krásnych ľudí s dokonalými postavami, všetci úplne uvoľnení a s drinkami v ruke. Flirtoval tam však každý s každým. Nemohli ste sa na nikoho uraziť. Kým Karol obletoval sladkú dvadsiatku, nemohla som žiarliť. V zápätí sa pri mne totiž zjavil pohľadný zajačik, čo zalichotí každej žene. Nemala som však záujem. Moju náklonnosť si získal totiž Karol. Zdá sa však, že to so ženami vedel. Svojou charizmou oblbol každú. Keď som ich však stratila z dohľadu, začalo mi poriadne biť srdce. Vedela som, že skončili za dverami niektorej z izieb. Tá predstava ma zožierala. 
„Po pol hodine sa objavil Karol a chcel, aby sme išli na hotel, že je tu nuda. Už vtedy som si pomyslela, že to je pekný kretén a že hneď po návrate si mažem jeho číslo.“

Nakoniec ma takto ponížil

Vždy, keď boli sami dvaja, Karol sa tváril akoby sa nič nestalo. Po tom, čo prišli na hotelovú izbu, objednal fľašu šampanského a Alenu začal zase úkolovať. Jeho sexuálny apetít išiel tempom, aké som nestíhala, ale pochybujem, že nejaká normálna žena by to tolerovala.“ Nakoniec, keď sa jedného dňa Alena vrátila z pláže, Karol mal na hotelovej izbe spoločnosť. Čakali tam dve mladé slečny a nechýbali komplimenty na adresu Aleny, ako výborne vo svojom veku vyzerá a že ich čaká super dobrodružstvo. To už na Alenu bolo príliš, ale cítila sa za tieto dni taká ponížená a tak ďaleko od domova, že na všetko pristúpila a nechala sa naďalej ponižovať. Karol si kázal, čo má rád a slečny mu vyhoveli. 

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú dôvody, prečo muži najčastejšie odchádzajú zo vzťahu: 3 vás pravdepodobne zaskočí

 

„Po návrate domov som pre Karola neexsitovala. Až neskôr som pochopila, že som jednoducho nezapadala do jeho repertoáru dievčat na zábavu. Bola som pre neho nudná. Mne to však vôbec nevadí. Pochopila som, že muži, ktorí mali od detstva kopec peňazí a mohli mať na čo len si zmysleli, si zrejme vážia ľudí trochu inak, ak vôbec“. Ženy považoval ako prostriedok na zábavu a tam to všetko končilo. Vďaka schopnosti manipulovať ich úplne podvedome, sa mu to darí aj dodnes. Ženy sú predsa len naivné a to sa nikdy nezmení. 

- Najčítanejšie -