Presunúť na hlavný obsah

Expresná kokosová diéta sľubuje zázraky na počkanie: Stačí Vám 5 dní a ste opäť vo forme

Chudnutie a diéty

Neviete ako sa zbaviť kíl navyše? Ak nemáte čas tráviť hodiny vo fitku, možno sme pre vás našli riešenie. Kokosová diéta vraj funguje perfektne!

Pokiaľ túžite po dokonalej postavičke, no nepatríte práve k ženám, ktoré by brali cvičenie ako hobby, máme pre vás riešnie. Kokosová diéta totiž sľubuje doslova zázraky na počkanie. Dostať sa do formy, môžete vďaka nej už za 5 dní. Pozrite sa spolu s nami ako na to. 

Mohlo by vás zaújímať: Telo tejto fit mamy je dôkazom: Týmto 8 základným pohybom poďakujete za pevné a vyrysované brušné svaly

Dokonalý tuk, ktorý vám zabezpečí štíhlosť

Vedeli ste, že kokosový olej neobsahuje cholesterol a ako jeden z mála rastlinných olejov pomáha zrýchľovať metabolizmus a spaľovanie tukov? Ak ho teda zaradíte do svojho jedálnička, budete mať skôr pocit nasýtenia a zjete značne menej ako za normálnych okolností. Navyše tuky z kokosového oleja si naše telo neukladá, ale hneď ich spotrebuje vo forme energie. A o to nám pri chudnutí predsa ide. Bonus navyše rozhodne je to, že kokosový olej zlepšuje trávenie, čistí pokožku a podporuje správnu funkciu štítnej žľazy. Takže 5 dní na tejto diéte prospeje aj očiste vášho tela. 

Pravidlá kokosovej diéty

Počas diéty platí jedna zásada. Pred každým jedlom by ste mali zjesť tri lyžičky kokosového oleja. Mastné kyseliny obsiahnuté v ňom vyvolávajú pocit zasýtenia, ktorý vedie k zníženiu kalorického príjmu. Ide o akýsi silne tlmiaci efekt na náš apetít. Základom vášho jedálnička sa počas nasledujúcih 5 dní stane kokosové mlieko - má antibakteriálne, antivírové a antimykotické účinky, kokosová voda - má dokonalý omladzujúci účinok, kokosový olej - skvele pôsobí na tráviaci systém a kokos samotný. 

1. deň

Raňajky: domáce kokosové mlieko
Obed: zelenina na pare 
Večera: Kokosová kaša

2. deň

Raňajky: kokosovo - jablková kaša
Obed: losos s kari a kokosom
Večera: Jarná zeleninová polievka

3. deň

Raňajky: domáce kokosové mlieko 
Obed: brokolica so syrom
Večera: polievka z kokosového mlieka s krevetami

4. deň

Raňajky: kokosovo - jablková kaša
Obed: thajské kari na kokosovom mlieku
Večera: zeleninový vývar

5. deň

Raňajky: domáce kokosové mlieko
Obed: zeleninové cestoviny
Večera: polievka z kokosového mlieka s krevetami

Nezabudnite si počas dňa po každom jedle dopriať aj pohár kokosovej vody. Budete sa cítiť nielen lepšie, ale uvidíte aj skvelý efekt na pokožke. Tak čo, idete to skúsiť? 

Mohlo by vás zaujímať: Omyl, ktorého sa ešte stále veľa žien zľakne: Keď budete veriť tomuto mýtu, nikdy nebudete mať krásne telo

- Najčítanejšie -