Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v tomto znamení sú pre ženy neodolateľní: Odhaľte spolu s nami, čomu vždy podľahneme

Feminity

Život s nimi nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, no napriek tomu im vždy podľahneme. Čo nás priťahuje na ”zlých chlapcoch”? Zistili sme, že svoju úlohu zohráva aj znamenie zverokruhu, v ktorom sa narodili.

Sú sexi, energickí, impulzívni a už na prvý pohľad vyžarujú silu osobnosti. No a máloktorá z nás im dokáže povedať nie. Mužom narodeným v týchto troch znameniach totiž podľahne takmer každá žena. Viete čím to je? 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Sexi Strelec

Toto je muž, s ktorým sa rozhodne nudiť nebudete a zažijete s ním kopec zábavy. Má rád dobrodružstvá a na ženy má skutočnú slabosť. Páčia sa mu, no aj on sa páči im. Je nenapraviteľný optimista, má rád úprimnosť, priamočiarosť, no nerád sa citovo viaže. Zbožňuje pocit byť obdivovaný, pozornosť a má rád lichôtky. Pokiaľ však túžite po stabilite a istote vo vzťahu, toto nebude muž pre vás. Ak vám však ide o nevinný flirt, plný vášne, ste pre seba stvorení. Na krátkodobé známosti je ideálnym partnerom. Rád si totiž užíva život so všetkým, čo k nemu patrí. 

Vášnivý Lev 

Ak vojde Lev do miestnosti, okamžite sa stáva stredobodom pozornosti. A tento stav si naozaj veľmi užíva. Je skutočným miláčikom žien. Má rád okázalosť, veľké gestá a vášeň. Jeho zamilovanosť, však žiaľ nemá veľmi dlhé trvanie. Málokedy sa usadí, no priateľstvá si udržuje na celý život. Rutina ho nudí a v citoch je veľmi nestály. Hoci budúcnosť s ním je neistá, prítomnosť v jeho spoločnosti si naozaj užijete. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Pôžitkársky Býk

Muž narodený v znamení Býka je zásadový, tvrdohlavý a vždy si ide po svojom. Zbožňuje všetko, čo mu prináša v živote pôžitok. Od kvalitného jedla, pitia, či sexu. Avšak vo vzťahoch má problém, dotiahnuť veci do konca. Aj keď sa pre niečo nadchne, väčšinou, mu to dlho nevydrží. Sám síce vyžaduje vernosť, no on ju nedokáže partnerke zväčša opätovať. Nie je to pre neho prioritou. Občas je bláznivý a výstredný. A presne tieto dve vlastnosti ho vystihujú najlepšie aj v otázkach lásky. 

- Najčítanejšie -