Presunúť na hlavný obsah

Detské fashion ikony na sociálnych sieťach: Spoznajte najmladších influencerov módneho sveta

Feminity

Pozrite sa spolu s nami, ktoré ratolesti slávnych rodičov, patria rozhodne medzi najlepšie obliekané deti súčasnosti! Hoci sú niektoré z nich ešte v plienkach, majú viac fanúšikov ako ich rodičia.

Dcérka Leny Perminovej - Arisha

Malá Arisha jednoznačne zdedila krásu po svojej mame, očarujúcej modelke a módnej ikone, Lene Perminovej. Modré oči a plavé vlásky, z nej robia hotového anjelika. Navyše rozkošná princezná strieda jeden lepší look za druhým. Dostala už množstvo pracovných ponúk, avšak jej mama ich zatiaľ rázne odmieta. Chce aby mala Arisha v prvom rade pekné detstvo. To ale nič nemení na fakte, že ju oblieka ako skutočnú bábiku. Dievčatko má na sociálnych sieťach tisíce fanúšikov a obdivovateľov, ktorí sú ním doslova uchvátení.   

Syn Chiary Ferragni - Leo

Talianka Chiara Ferragni pobláznila svet módy už pár rokov dozadu. No a najnovšie, ide v ”šľapajách” slávnej mamy aj syn Leo. A to ešte nosí plienky. Napriek tomu, patrí k najsledovanejším deťom súčastnosti a v čomkoľvek sa chlapček objaví, okamžite danému kúsku stúpne predaj. Už teraz je z neho malý fashionista. Blogerka a jej partner, taliansky raper Fedez sú hrdými rodičmi a myslíme si, že o ich synčekovi budeme ešte v módnom biznise veľa počuť. 

Prečítajte si tiež: Dokonalé vlasy podľa vzoru Kardashianiek: Tieto zásady si osvojte aj vy a tešte sa bezchybnej hrive plnej lesku

Dcérka Kim Kardashian - North West

Dcérke Kim Kardashian West a rapera Kanye Westa, North West rozhodne už v 5 rokoch nechýba dokonalý vkus. Samozrejme, že za mnohé jej outfity je zodpovedná najmä celebritná mama. To však nič nemení na fakte, že dievčatko patrí medzi najznámejšie detské fashion ikony. Módne domy a návrhári sa predbiehajú v tom, aby mala North práve od nich nejaký ten kúsok. Ten sa totiž vždy následne s istotou vypredá.

Syn Kate Middleton - Princ George

Najstarší syn princa Williama a vojvodkyne Kate sa umiestnil v prestížnom hodnotení istého magazínu a zaradil sa medzi 30 najlepšie oblečených ľudí v roku 2018. Malý George určuje módne trendy odkedy sa narodil. Mnohí rodičia obliekajú svoje ratolesti práve podľa jeho vzoru. Svetríky, či košele, v ktorých sa objavuje na verejnosti sa stali doslova ikonickými. 

Dcérka Beyonce - Blue Ivy Carter

Tak z dcéry speváčky Beyonce a rapera Jay - Z -ho, Blue Ivy je už hotová mladá slečna. Oblečenie si väčšinou vyberá sama. Avšak má aj vlastného stylistu, ktorý jej s výbermi outfitov pomáha, keď sa nevie rozhodnúť. Miluje šaty, sukne, pastelové odtiene, ale aj nesmrteľnú čiernu a klasické jeansy. Hoci sa to môže niekomu zdať cez, treba uznať, že život po boku slávnych rodičov je predsa len v niečom odlišný. 

Mohlo by vás zaujímať: Osí pás modelky na obálke magazínu a v realite: Táto žena sa však rozhodla poukazovať na niečo iné, dôležitejšie

- Najčítanejšie -