Presunúť na hlavný obsah

Môj muž žil dva paralelné životy: Keď som to odhalila, urobila som niečo, čo nikto nečakal

Feminity

Niektoré naše rozhodnutia sú natoľko spontánne, že prekvapia aj nás samých. Situáciu, do ktorej sa dostala Natália, by nechcela zažiť žiadna z nás. Napriek tomu na ňu zareagovala oveľa pozitívnejšie ako sama čakala.

Natália sa vydávala na dnešné pomery naozaj mladá. Mala čerstvých 18 a bolo to z čistej lásky. Adam bol jej prvý. A ona verila v to, že bude aj posledný. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Ich manželstvo vyzeralo navonok skutočne ideálne. Mali dve rozkošné dcérky, Adam sa o rodinu skvele staral a Natália si užívala úlohu mamy na materskej. Avšak Adam chodil pomerne často na služobné cesty do Prahy. Vlastne tam bol každý jeden víkend. Zo začiatku sa na tom Natálii nezdalo nič zvláštne, no keď tam musel zostať aj cez Vianoce, zbystrila pozornosť. Navyše ich dcérky sa dožadovali toho, aby boli cez sviatky s ockom. Po tom, čo Adam odišiel, rozhodla sa mu Natália pripraviť malé prekvapenie. Pobalila deti, seba a vybrali sa vlakom za Adamom. Naty to brala aj ako malé dobrodružstvo. Počas dvoch rokov, čo tam Adam pravidelne chodieval kvôli biznisu, ho totiž nikdy nemala šancu navštívitť. Najskôr boli dcérky príliš malé a potom tam mal vraj toho veľa, takže by sa im nestíhal venovať. Preto sa Natália veľmi tešila, že ho prekvapia. 

Šťastie, ktoré netrvalo príliš dlho

”Mala som presnú adresu, baby boli nadšené, no keď sme sa objavili pod bytovkou, kde mal Adam prenajatý byt, zostala som v šoku. Práve vystupoval z auta a vyberal z neho autosedačku. Stála pri ňom krásna brunetka, ktorú niekoľkokrát pobozkal. A nie, nebola to kamarátska pusa. Pripadala som si ako v zlom sne. Neustále som si hovorila, že to bude nejaký omyl. Že sa mi to len zdalo a určite pôjde len o nejakú kolegyňu z práce. Vo chvíli, keď nás Adam uvidel, úplne zbledol. Nenachádzal slová. Vzala som deti a ubytovali sme sa v najbližšom hoteli. Adam mi okamžite niekoľkokrát volal a chcel to vysvetliť. No mne bolo jasné, o čo ide. Môj muž žil dva paralelné životy súčasne. A ja som nechcela, aby v takom prostredí vyrastali naše deti.”

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Deti sú prvoradé

Natália vysvetlila dcérkam, že ocko má toho skutočne veľa a uvidia sa, až keď príde domov. Adam sa ukázal do dvoch dní. Mal pripravenú reč, ospravedlňoval sa a snažil sa dať všetko do poriadku. ”Ja som v tom však mala jasno. Vedela som, že s ním už nedokážem žiť. Dievčatám som citlivo vysvetlila, že majú nového bračeka a náš režim sa v niečom zmení. Mama s ockom už nebudú síce bývať spolu, ale budú sa pri nich po týždni striedať. Chcela som, aby deti vyrastali v rovnakom prostredí. Tiež som trvala na to, aby im Adam predstavil syna a mali šancu sa s ním stretávať. Uvedomila som si, že deti nemôžu za chyby svojich rodičov. Ani ten malý chlapček. No ja sama by som sa už nedokázala pozerať do očí mužovi, ktorého som bezhranične milovala, no on ma roky klamal. Verím, že tento model bude dobre fungovať a naše deti časom pochopia, že mi išlo len o ich šťastie.”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus