Presunúť na hlavný obsah

V hlavnej úlohe biela: Poradíme vám štýly, ktoré môžete nosiť počas babieho leta, aby ste boli chic!

Móda

Rána už vedia byť chladnejšie, avšak deň a jeho počasie vie krásne prekvapiť. Na tento prechod, ktorý smúti za letom, ale kričí už aj svoje áno jeseni, vyskúšajte bielu a zamilujte si ju.

S letnými doplnkami

Ak ešte nemáte úplne pretriedené letné veci a odložené ich v hrubých škatuliach, ani tak ešte nerobte. Svoje obľúbené doplnky, v ktorých ste strávili najpohodovejšie dovolenkové dni, krásne zapadnú aj do bieleho jesenného outfitu. Dlhé šaty krásne obohatia šľapky či štýlové žabky.

Prečítajte si tiež: Horúci trend týchto dní cyklistické šortky: Vďaka týmto stylingom si nimi zoštíhlite a predĺžite nohy

Teplo vo vrchnej časti

Proti ranným nízkym teplotám bojujte práve za použitia svetríka. Jemné pletenie je tým pravým jesenným must have. Počas dňa ho môžete vyzliecť, ale do svojho šatníka už určite zaraďte. Budete ho totiž potrebovať!

Denim v bielej farbe

Trendy rifľové sukne stále vedia pekne odhaliť nohy. Nič nepokazíte bielym variantom, ktorý pôsobí oveľa jemnejšie a romantickejšie ako modrá či čierna verzia. Je preto milou pripomienkou leta.

Monochromatický outfit

Ak chcete bielu povýšiť na farbu plnú kontrastov, neváhajte ju spojiť s čiernou. Vyhnite sa typickým outfitom zložených z bielych a čiernych vecí. Pojmite túto výzvu rafinovane. Biely look krásne oživí čierna kabelka či štýlový ruksačik.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové malé kabelky, ktorými si osviežite jesenné dni: Jednu z nich pravdepodobne potrebujete

Pop of colour

Na rozjasnenie sú tu vždy farbičky. Tie prinesú vášmu dňu úsmev na tvári hneď ako sa začne. Pomôcť si môžete ich mixovaním. V spojitosti s bielym lookom krásne vyniknú na doplnkom. Nemusíte sa prehnane snažiť a aj tak budete za úplnu hviezdu!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus