Presunúť na hlavný obsah

Krásna Ľubica Štepánová ako nevesta vyrazila dych: Pozrite sa, ako sa vo svoj veľký deň ”D” premenila na princeznú

Feminity

Dokonalá nevesta a svadba snov. Aj tak možno nazvať veľký deň ”D” modelky a cukrárky Ľubicy Štepánovej a Martina Šimiaka. Pozrite sa ako vyzerá jeden z najzamilovanejších párov nášho showbiznisu.

Sladké ”ÁNO” si modelka a cukrárka Ľubica Štepánová povedala so svojim partnerom Martinom Šimiakom 15. septembra 2018. Počas veľkého dňa im robili spoločnosť najbližší priatelia a rodina. Dvojica bola naozaj kúzelná a užívali si jeden druhého. 

Ľubica a Martin pôsobia ako dokonalý pár, ktorý bol pre seba stvorený. Zasnúbili sa v Tatrách a ich vzťah bol od začiatku priam idylický. Majú toho naozaj veľa spoločného. Dokonca si malú generálku vyskúšali ešte pred svadbou.

Dvojica totiž fotila spoločný svadobný editoriál. Už v tom čase bolo jasné, že nevesta bude čarovná. A s Martinom spolu vyzerajú naozaj perfektne. Na každej jednej fotografii obaja žiaria. Vidieť, že sú spokojní, šťastní a vyrovnaní. 

Neprehliadnite: Kozmetické procedúry, ktorým sa speváčka Dara Rolins nebráni: Takto si pomáha ku krásnym perám

Ľubica vyzerala na svadbe skutočne ako víla z rozprávky. Výzdoba sa niesla v minimalistickom duchu. Tá len podčiarkovala výnimočnosť tohto dňa. O Ľubke je známe, že má zmysel a cit pre detaily. Veľmi jej záležalo na tom, aby sa počas ich veľkého dňa všetci cítili, čo najlepšie a najvýnimočnejšie.  A my sme si istí, že táto myšlienka bola do bodky splnená. 

Na prominentnej svadbe nechýbali ani známe tváre showbiznisu. Moderátorka Diana Hágerová a moderátor Roman Juraško sú blízkymi priateľmi dvojice. Prišlia aj s dcérkou Izabelkou. 

A hoci to na Ľubici zatiaľ veľmi nevidno, párik čaká prírastok do rodiny. Už čoskoro budú traja. Prekrásna rodinka sa tak rozrastie.  Dieťatka sa obaja nevedie dočkať a je naozaj vytúžené. Dokonca už majú väčšinu vecí pre bábätko pripravených. Necháme sa už len prekvapiť, či kráska nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka. Čo myslíte?

Prečítajte si: Krásna ako z rozprávky: Barbora Rakovská sa vydala ako dokonalá nevesta, ktorá nič nenechá na náhodu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe