Presunúť na hlavný obsah

Trendy zvieracie vzory: Naučte sa nosiť ich so štýlom a gráciou ako ženy z červeného koberca

Móda

Zvieracie vzory sú hitom už niekoľko sezón. Pozrite sa spolu s nami ako ich nosiť štýlovo a sexi zároveň. Presne ako krásky svetového showbiznisu.

Áno, zvieracie vzory sú stále IN. Ak ste si doteraz nenašli k nim cestu, možno je čas zmeniť to. Nechajte sa inšpirovať známymi kráskami, ktoré na tieto motívy nedajú dopustiť. 

Neprehliadnuteľná ako Olivia Palermo

Krásna Olivia Palermo je štýlová za každých okolností. Táto žena má módu v krvi a vidieť to na každom jej outfite. Je jasným dôkazom toho, že ak siahnete po zvieracích vzoroch, nemusíte sa držať len minimalistickej línie. Ak správne zvolíte farebnú kombináciu, vznikne vám takýto dokonalý outfit. 

Odvážna ako Emily Ratajkowski

Ak patríte medzi odvážne krásky ako Emily Ratajkowski, skúste to v takomto outfite a uvidíte, že zažiarite. Takýto exotický kúsok vás naozaj rozžiari a zaujmete. Skvelou voľbou sú v tomto prípade minimalistické sandáliky, s ktorými len podčiarknete svoju postavičku. 

Prečítajte si tiež: Dokonalé vlasy podľa vzoru Kardashianiek: Tieto zásady si osvojte aj vy a tešte sa bezchybnej hrive plnej lesku

Štýlová ako Kendall Jenner

Modelka Kendall Jenner siahla po saténových šatách a skombinovala dva zvieracie vzory, ktoré sa dokonca líšia aj odtieňom. Napriek tomu to vyzerá výborne. Myslite vždy však na to, že je dôležité, aby boli v tomto prípade kúsky aspoň z rovnakého materiálu. Vtedy rozhodne zažiarite. 

Dokonalá ako Victoria Beckham 

Ak by ste radi mali vo svojom šatníku jeden výrazný prvok so zvieracím vzorom, no na šaty, či nohavice si netrúfate, siahnite po kabelke ako Victoria Beckham. Potom už len zlaďte odtieň vášho outfitu s kabelkou a nemáte, čo pokaziť. Práve naopak, zaujmete na prvý pohľad. 

Trendy ako Rosie Huntington-Whiteley

Modelka Rosie Huntington-Whiteley siahla po dokonalom kabátiku na chladnejšie jesenné dni. Pokojne zvoľte dĺžku pod kolená, ale v tom prípade nezabudnite na podpätky. Štýlová ľadvinka, ktorá je momentálne hitom je tiež skvelou voľbou k takémuto modelu.

Mohlo by vás zaujímať: Osí pás modelky na obálke magazínu a v realite: Táto žena sa však rozhodla poukazovať na niečo iné, dôležitejšie

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus