Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do dvoch mužov súčasne: Keď som otehotnela, netušila som, kto je otec...

Feminity

Život nám občas poriadne zamieša karty. A sem - tam oveľa viac ako chceme. Svoje o tom vie aj Miša. To, čím si prešla, by nepriala ani najväčšiemu nepriateľovi.

Miša patrí k tým typom žien, ktoré muži jednoducho milujú. Očarujúca, štíhla blondínka, s modrými očami a dokonalým telom, pôsobiaca krehko a nevinne. Navyše je ve veľmi inteligentná a úspešná vo svojom biznise. Všetko do čoho sa vrhne robí na 180%. Dokonca aj v otázkach lásky. Keď sa zamiluje, je to bezhlavo a bez akýchkoľvek ombedzení. Na tom by samozrejme nebolo nič zlé, keby…

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž žil dva paralelné životy: Keď som to odhalila, urobila som niečo, čo nikto nečakal 

Keď milujete dvoch mužov súčasne

Keby Miša nestretla dvoch pánov ”Božských” týždeň po sebe. S Adamom sa zoznámila na firemnej párty a s Marekom o pár dní neskôr na večeri s kamarátkami. Obaja boli galantní, milí, láskaví, úspešní a neuveriteľne sexi. Dovtedy Miša nikdy nestretla niekoho, kto by jej natoľko imponoval, aby s ním mala vážnejší vzťah. Vždy išlo skôr o krátkodobú známosť, nakoľko našla chybu hádam na každom mužovi. A odrazu sa ocitla v situácii, kedy boli pri nej dvaja muži, ktorí ju neuveriteľne priťahovali. Navyše spĺňali všetky atribúty na pána dokonalého z jej pomyselného zoznamu. Keďže sa nevedela rozhodnúť, ktorý z nich je lepšia voľba, rozhodla sa bchodiť s oboma súčasne. Zo začiatku jej táto hra celkom vychádzala. ”Cítila som sa žiadaná, potrebná a milovaná. Dokonca dvojmo. Ktorej žene by to nevyhovovalo?” Všetko však zmenil jeden malý detail. Keď Miša po šiestich mesiacoch dvojitého súbežného randenia zistila, že je v siedmom týždni tehotenstva.

 

Neprehliadnite: Uvedomila som si, že mi viac nezáleží na tom, či budem manželovi (ne)verná: Toto jeho gesto bolo na mňa príliš

Láska vie byť naozaj komplikovaná

”Bol to pre mňa šok. Úprimne zachvátila ma panika, stres a netušila som, čo mám robiť. Zachovať si chladnú hlavu v tejto situácii nebolo najľahšie. A to som skôr typ pragmatickejšieho človeka. No po pár dňoch som pochopila, že nikto iný ako ja sama túto situáciu nevyrieši. Tak som urobila niečo, na čo som dlho naberala odvahu. Pozvala som Mareka a Adama na spoločnú večeru. Tam som im vysvetlila celú situáciu a obom sa im ospravedlnila. Nečakala som, že to pochopia, bola som pripravená na všetko.”

Nečakala som, že nájdem pochopenie

O to viac Mišu prekvapila ich reakcia. Ani jeden z nich nevyvádzal, ale zobrali to ako ozajstní gentlemani. ”Dohodli sme sa, že po pôrode obaja podstúpia DNA testy a uvidíme. No ja som v tom čase už cítila, že Mareka milujem predsa len o niečo viac. A chcela som s ním zostať, aj keby on nebol otcom môjho syna. Našťastie to cítil rovnako. A keď sa maličký narodil vďakabohu sa potvrdilo, že je náš. Spadol mi kameň zo srdca. Vtedy som pochopila, že s láskou sa netreba zahrávať, aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať nevinne…”

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus