Presunúť na hlavný obsah

Krásna Tatiana Žideková má po svojom boku tohto štýlového muža: Pripomína Beckhama, čo poviete?

Slovenské celebrity

Influencerka Tatiana Žideková predstavuje mladú ženu, ktorá dokáže inšpirovať množstvo populácie, ktorá sa nachádza okolo nej. Svojím životným pozitivizmom je priam nákazlivá. Takto ukazuje aj svoju lásku a posiela ju do sveta ďalej.

Nájsť tú svoju pravú polovičku, to chce umenie a samozrejme dostatok chápavého srdca a kompromisov, ktoré sme schopný vykonávať voči svojmu vyvolenému. Krásna influencerka Tatiana Žideková má svoj vlastný postoj k životu a vie, že láska do neho plnohodnotne zapadá. Takéto krásne chvíle neprežíva sama, zdieľa ich so svojou životnou polovičkou.

Prečítajte si tiež: Kráska Dominika Ducová a jej dokonalá postava: Toto sú jej rady, ktoré odporúča ženám, ktoré chcú začať

Spoločné cvičenie

Tatiana našla vo svojom partnerovi Michalovi oporu nielen pre bežné dni. Rozumejú si aj stránke cvičenia, ktoré môžu robiť spoločne. Tréningy vo dvojici vedia byť predsa oveľa väčšia zábava!

Dokonalá romantika

Pekné chvíle si dvojica spoločne užíva aj v čare romantiky. Západy slnka, kytice kvetov či spoločné večere sú u nich na bežnom poriadku. Tatiana doslova žiari šťastím, rovnako je to aj v prípade jej priateľa. Obaja našli svoju spriaznenú dušu.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia Európanka Petra Sliacka: Nádherná tehuľka sa pripravuje na príchod dieťatka a poznáme pohlavie

Krásy Slovenska

Samozrejme, obaja milujú cestovanie. Výnimkou sa však v ich prípade nestalo Slovensko. To dostalo zelenú a dvojica sa veľmi rada vracia do našich hôr. Príroda a čerstvý vzduch ich robí šťastnými, tak ako pohyb, ktorý sa spája s turistikou.

- Najčítanejšie -