Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré ste o ikone Victorii Beckham netušili: Odhaľte jej tajomstvo šťastného života

Feminity

Je krásna, úspešná a navyše má dokonalú rodinu. Ako to známa, sympatická brunetka robí, že jej všetko v živote vychádza?

Spojenie úspešnej podnikateľky, dokonalej manželky a milujúcej mamy. Aj tak možno charakterizovať známu krásku Victoriu Beckham. Ako to však táto žena robí, že jej vychádza všetko, čoho sa v živote dotkne? Nám sa to podarilo odhaliť. A Victoria je jasným dôkazom toho, že ak človek po niečom veľmi túži, tak sa mu to aj splní. 

Mohlo by vás zaujímať: Cvičiaca mamička Chrissy Teigen: Tieto 3 pravidlá odporúča pri dosahovaní ideálnej hmotnosti

1. Spoločné okamihy rodiny

Victoria Beckham je ženou, ktorá sa napriek svojej úspešnej kariére ani po rokoch nezmenila. Mama štyroch ratlestí, tvorí pár s Davidom dlhé roky, čo sa v showbiznisových vodách veru veľmi nenosí. Napriek tomu, že si aj oni prešli ťažšími obdobiami a krízami, ich vzťah to nerozdelilo. Victoria tvrdií že základom fungovania rodiny je komunikácia. Nielen vo vzťahu k mužovi, ale aj k deťom. Práve preto si každý deň, keď sú všetci pokope doprajú spoločnú večeru a rozprávajú si zážitky z dňa. Sú to vzácne chvíle. V tom čase neriešia pracovné veci, nezdvíhajú telefóny, ale sú tu pre seba. 

2. Čas pre seba

Victoria svoju rodinu miluje nadovšetko, no vie, že potrebuje aj čas sama pre seba. Práve preto si raz do týždňa dopraje svoj deň. Ide na masáž, do sauny, na manikúru a ku kaderníčke. Prečíta si obľúbené magazíny a večer si dopraje horúcu vaňu. A nedá na to dopustiť. Po takomto dni sa vždy cíti ako znovuzrodená a plná energie. 

3. Práca, ktorá napĺňa

Základom šťastného života je robiť to čo vás baví. A presne tohto pravidla sa Victoria aj drží. Hoci nie vždy to tak bolo. Zo svojho života však vyradila aktivity, ktoré ju nenapĺňali a nerobili ju šťastnou. Odvtedy sa jej vraj žije oveľa ľahšie a eliminovala tak akýkoľvek zbytočný pracovný stres na minimum. 

4. Moje telo, môj chrám

Tak tohto hesla sa sympatická tmavovláska drží už roky. Vie, že zdravá strava a pohyb sú alfou a omegou šťastného života. Victoria si prísne stráži svoj jedálniček a zároveň nedá dopustiť na šport. 

5. Prekvapenia počas bežných dní

Vyčarovať úsmev na tvári niekomu, koho milujete, je to to najkrajšie. A Victoria to dobre vie. Práve preto si s Davidom pravidelne pripravujú drobné prekvapenia, ktoré ten druhý nečaká. Ide o večeru pri sviečkach ponáročnom dni, kvety poslané do práce, či prípravu obľúbených raňajok do postele. Možno aj táto drobnosť je tajomstvom ich dlhého manželstva. 

Prečítajte si tiež: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus