Presunúť na hlavný obsah

Sen každej ženy: Tento sexi pilot premení váš strach z lietania na neodolateľný zážitok na celý život

Zábava

Lietadlo je už v súčasnosti bežným dopravným prostriedkom. Nemáme problém ním prekonávať dlhé vzdialenosti a spoznávať nové kultúry. Zaujímalo vás však, kto tento čarovný stroj riadi? Ak by v cockpite sedel tento mladý fešák, určite by ste boli nadšené!

Štýlový pilot, ktorý ukazuje svoje povolanie zblízka

Svet lietadiel je však stále mnohým vzdialený. Nie každý vie, čo všetko tento stroj dokáže a samozrejme, jeho pilotovanie nie je ani lacnou záležitosťou. Štýlový pilot Patrick však ukazuje, že toto remeslo vie byť neskutočne príťažlivé a sexi. Tak ako je aj on sám! Pre svoje ženské publikum si pripravuje množstvo prekvapení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrick | First Officer (@pilotpatrick),

Prečítajte si tiež: Dokonalý pár, ktorý sa obklopuje tým najúžasnejším luxusom: Tieto zábery vám vyrazia dych

Krásna tvár v kabíne

Stavíme sa, že aj vy by ste pri pristávaní či vzlietaní chceli počuť hlas tohto fešáka. Lietadlo by premenil na bezpečný stroj, v ktorom by ste sa pri pohľade na jeho tvár určite prestali báť. Pilot Patrick je stelesnením krásy, ukazuje však aj remeslo, ktoré neovláda každý muž. V uniforme mu to nesmierne pristane a ženám približuje lietadlá ako stroje, ktoré zrazu už nie sú také nepochopiteľné.

Mohlo by vás zaujímať: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

Stále nové destinácie

Výhodou jeho povolania je samozrejme aj neustále cestovanie. Mladý pilot Patrick sa z neho snaží vyťažiť čo najviac. Jeho fotografie pri známych pamiatkach niekedy až vyrážajú dych. Môžete sa zamýšľať nad tým, prečo nerobí aj modela, keď mu pózovanie už aj tak ide. V tomto majstrovstve by do vrecka schoval aj niektoré ženy!

Páčilo by sa vám cestovať v lietadle s týmto sexi pilotom?

spolu hlasovalo 78 ľudí

Áno
35
Nie
43

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus