Presunúť na hlavný obsah

Tento typ žien majú muži najradšej: Pozrite sa, na čo si naozaj potrpia

Feminity

Viete, čo je pre mužov vo vzťahu skutočne dôležité? Zistite spolu s nami, na čo si potrpia a nedajú dopustiť. Toto na ženách milujú.

Po čom muži túžia? Tak toto je večná téma nás žien. Viete však, aký typ žien majú najradšej? Zistili sme, čo je pre nich vo vzťahu alfou a omegou. A nie, vôbec nemusíte mať telo topmodelky, či dokanalú tváričku. Je to o niečom celkom inom.  Takáto je podľa nich ideálna partnerka. 

Čítajte tiež: Manžel odletel na služobnú cestu: Nemohla som spať, tušila som, že spoločnosť mu robí táto žena

Charizmatická 

Muži milujú tajomstvá. Radi objavujú, skúmajú a práve preto ak ho chcete zaujať, v žiadnom prípade mu všetko o sebe neprezraďte hneď na prvom rande. Ak majú totiž chlapi veci naservírované rovno na zlatom podnose, o chvíľu ich to prestane zaujímať. Buďte tajomná, záhadná. Všetko je o postoji. Navyše muži veľmi citlivo vnímajú všetko, čo k nim vysielate. Práve preto sa nesnažte byť niekým iným, ale vždy zostaňte sama sebou. 

Pozorná

Venujte mu dostatok pozornosti, lásky, nehy. Buďte tu pre neho, keď vás potrebuje, počúvajte ho a veľa sa rozprávajte. Práve na takýchto drobnostiach totiž veľa vzťahov stroskotá. Hovorte si navzájom o svojich prianiach, túžbach a povedzte to nahlas. Záujem o toho druhého je vždy nenahraditeľný. 
 

Zábavná

Humor je pre mužov veľmi dôležitý. Nikto totiž nechce žiť so ženou, ktorá seba, či akékoľvek problémy berie príliš vážne. Nesťažujte sa neustále na niečo, ale skúste sa na veci pozerať s nadsázkou. Užívajte si spoločné chvíle, sex, okamihy, kedy ste tu jeden pre druhého. Smejte sa na jeho vtipoch, nepreháňajte to s ktitikou a najmä usmievajte sa. 

Prirodezná

Väčšina mužov miluje prirodzenosť. Samozrejme, že sa obzrú aj za iným typom žien, no u väčšiny to zostane len pri tom obzretí. S takou ženou by nechceli žiť. Z dlhodobého hľadiska túžia vo vzťahu po harmónii, prirodzenosti. Páčia sa im ženy, ktoré nechávajú vyniknúť svoje reálne črty a prednosti.  

Chápavá

Každý potrebuje svoj vlastný priestor na realizáciu. A muži obzvlášť. Preto majte pochopenie s jeho záľubami, koníčkami a tým, čo zbožňujú. Nenúťte ho vzdať sa vecí, ktoré má rád len preto, že je vo vzťahu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus