Presunúť na hlavný obsah

Tajné mužské túžby: Tieto tri veci chce každý jeden muž, robíte ich bežne aj vy?

Feminity

Viete, po čom muži skutočne túžia? Vyspovedali sme piatich mladých, ambicióznych, sexi chlapov a zistili sme veci, ktoré nehovoria bežne nahlas.

1. Počúvanie, toho čo hovoria

Ak má muž problém, veľmi často sa uzavrie do seba a nechce o tom rozprávať. Aspoň pokiaľ si to nevyrieši sám v sebe. Mnohokrát sa uzatvorí a my tlačíme na to, aby nám povedal, čo sa stalo. No nie je to dobrá cesta. ”V takýchto situáciách potrebujeme jediné. Dajte nám čas a priestor. Keď sa vysporiadame s danou vecou, rozhovoríme sa. Stačí ak nás budete počúvať. My vám aj tak v náznakoch vždy vlastne všetko povieme. Len nás musíte vnímať,” vysvetľuje 33 - ročný učiteľ Leo.

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke som si dala dole vrchný diel plaviek: Bolo to nevinné gesto, ktoré však nabralo rýchly spád

2. Priestor pre seba

Ticho a čas pre seba sú pre mužov jeden z najkľúčovejších aspektov. Každý potrebuje dobiť občas baterky, byť sám so sbeou, venovať sa svojim koníčkom a záľubám. Alebo len tak tráviť čas s kamošmi na pive a správať sa presne tak ako pred nami nemôžu. ”Sem - tam chceme byť vulgárni, robiť si nemiestne vtipy a baviť sa o úplných hlúpostiach. A je veru lepšie aby ste pri tom neboli, verte nám,” hovorí 30 - ročný architekt Milan. 

3. Humor v bežných situáciách

Nie je hádam nič horšie, ak všetko v živote beriete príliš vážne. Každý jeden muž túži po žene, ktorá sa dokáže na veci pozerať s nadhľadom a nerieši úplné hlúposti. ”Prestaňte byť hysterické len preto, že sme zabudli dať riad do umývačky, nevyložili si veci z práčky, alebo že sme zase zabudli ponožky v obývačke na sedačke. Nuž stáva sa. A ak nám budete takéto drobné prehrešky tolerovať a prestanete riešiť veci tohto typu, stanete sa ženou našich snov,” hovorí 29 - ročný veterinár Alan.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus