Presunúť na hlavný obsah

Tajné mužské túžby: Týchto 5 vecí chce každý jeden muž, robíte ich bežne aj vy?

Feminity

Viete, po čom muži skutočne túžia? Vyspovedali sme piatich mladých, ambicióznych, sexi chlapov a zistili sme veci, ktoré nehovoria bežne nahlas.

Hoci sa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše, v niektorých veciach sa predsa len až tak nelíšime. Paradoxne v túžbach, ktoré málokedy vyslovíme nahlas, no život bez nich si nevieme predstaviť. Viete, ktorých päť vecí je pre mužov nesmierne dôležitých?

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

1. Romantické gestá

Áno, majú ich radi aj muži. Páčia sa im sviečky, horúci kúpeľ s vami, či večera pod holým nebom. Radi si užívajú pekné veci aj keď vás o ne dobrovoľne nepožiadajú a navonok sa hrajú, že romantika nie je nič pre nich. Skúste tomu svojmu pripraviť tajnú večeru len pre vás dvoch, dajte si sexi bielizeň a uvidíte ako mu zlepšíte deň. ”Je to pravda, romantiku väčšina z nás môže. Ja osobne rozhodne. Zbožňujem, keď priateľka pripraví horúcu vaňu, zapáli sviečky. No nikdy by som ju o to nepoprosil. Som predsa chlap. Toto sú také ženské záležitosti, ale potešia. Tá moja to robí sama od seba a ja som jej za to vďačný,” hovorí 35 - ročný podnikateľ Ivan.

2. Počúvanie, toho čo hovoria

Ak má muž problém, veľmi často sa uzavrie do seba a nechce o tom rozprávať. Aspoň pokiaľ si to nevyrieši sám v sebe. Mnohokrát sa uzatvorí a my tlačíme na to, aby nám povedal, čo sa stalo. No nie je to dobrá cesta. ”V takýchto situáciách potrebujeme jediné. Dajte nám čas a priestor. Keď sa vysporiadame s danou vecou, rozhovoríme sa. Stačí ak nás budete počúvať. My vám aj tak v náznakoch vždy vlastne všetko povieme. Len nás musíte vnímať,” vysvetľuje 33 - ročný učiteľ Leo.

3. Iniciatíva v spálni

Muži milujú ženy, ktoré vedia čo chcú. A ak to dokážu povedať, o to viac. Najmä v intímnej oblasti. Zbožňujú, ak sú aktívne, vášnivé a iniciatívne. ”Je to fakt. Pokiaľ vidíme, že sa vám páčime, priťahujeme vás a chcete s nami byť, je to na nezaplatenie. Žena, ktorá povie, čo má rada je pre nás bohyňou. Lebo žiaľ, je ich naozaj málo,” dodáva 38 - ročný anesteziológ Alan.

Mohlo by vás zaujímať: Na dovolenke som si dala dole vrchný diel plaviek: Bolo to nevinné gesto, ktoré však nabralo rýchly spád

4. Priestor pre seba

Ticho a čas pre seba sú pre mužov jeden z najkľúčovejších aspektov. Každý potrebuje dobiť občas baterky, byť sám so sbeou, venovať sa svojim koníčkom a záľubám. Alebo len tak tráviť čas s kamošmi na pive a správať sa presne tak ako pred nami nemôžu. ”Sem - tam chceme byť vulgárni, robiť si nemiestne vtipy a baviť sa o úplných hlúpostiach. A je veru lepšie aby ste pri tom neboli, verte nám,” hovorí 30 - ročný architekt Milan. 

5. Humor v bežných situáciách

Nie je hádam nič horšie, ak všetko v živote beriete príliš vážne. Každý jeden muž túži po žene, ktorá sa dokáže na veci pozerať s nadhľadom a nerieši úplné hlúposti. ”Prestaňte byť hysterické len preto, že sme zabudli dať riad do umývačky, nevyložili si veci z práčky, alebo že sme zase zabudli ponožky v obývačke na sedačke. Nuž stáva sa. A ak nám budete takéto drobné prehrešky tolerovať a prestanete riešiť veci tohto typu, stanete sa ženou našich snov,” hovorí 29 - ročný veterinár Alan.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus