Presunúť na hlavný obsah

Naše Slovenky a ich sexi spodná bielizeň: Jasmina Alagič v takejto póze, Soňa Skoncová čím staršia, tým väčšia žena

Slovenské celebrity

Bielizeň je maličkosť, ktorá dáva každému dňu špeciálny význam. Je neviditeľná, avšak dokáže urobiť divy so ženským sebavedomím. Na takúto nedajú dopustiť krásky slovenského šoubiznisu.

Karolína Chomisteková v tele rebelky

Riaditeľka Miss Slovenko, Karolína Chomisteková, je verná kúskom, ktoré môže nosiť na rôzne udalosti. Karolína vie, že podprsenku v čipkovanom prevedení má možnosť nosiť aj ako pútavý kus oblečenia. Biela s čiernou spolu spôsobia krásny kontrast a žene dodajú na vášnivosti ešte oveľa viac ako červená farba.

​Prečítajte si tiež: VIDEO: Koncentrácia krásnych žien: Alena Pallová s Romanou Škamlovou hostiteľkami večera, oslnivá Daniela Peštová

Barbora Bakošová v žiarivej bielej

Bývalá misska, Barbora Bakošová, si užíva pomalé rána, ktoré vie stráviť v luxusnej spodnej bielizni. Podprsenka v bielej je must have každej ženy. Ak nevie, čo na seba pod akékoľvek oblečenie, biela farba ju zachráni a dodá jej práve na jemnej ženskosti. Táto farba je svieža a v spojitosti s čipkou aj neskutočne romantická.

Alexandra Orviská zaujme v opálenej pokožke

Svoje bezchybné telo neváhala v spodnej bielizni ukázať ani moderátorka Alexandra Orviská. Biela je stále tou najženskejšou farbou a ukáže v nej krásne práve po lete opálené telo. Alexandra ladí čipku s bežnou bielizňou, ktorá je vhodná práve pod úzke sukne či nohavice.

Soňa Skoncová má telo bohyne

Sexi moderátorka Soňa Skoncová má možnosť ukazovať postavu a vždy vyzerať skvelo. Na jej tele vyniknú aj tie najjednoduchšie kúsky. Nemusí staviť na nič komplikované, jednoduchá biela súprava a mäkká podprsenka jej dodajú komfort, ale aj sviežosť počas celého dňa.

Jasmina Alagič miluje svoje pohodlie

Pôvabná moderátorka Jasmina Alagič si je vedomá toho, že ženské záležitosti sa dajú poňať aj športovo. Pohodlie si cení nadovšetko, hlavne kvôli tomu, že pri svojej práci musí dbať na dokonalý vzhľad. Doma preto radšej uprednostní klasické tielko pred tlačiacou podprsenkou. Musí sa jej však nechať, že aj takto pôsobí sexi!

Denisa Mendrejová stavia na nude odtiene

Miss Universe Slovakia 2009, Denisa Mendrejová, miluje slnečné lúče na svojej pokožke. Preto si nenechá ujsť ani sexi podprsenky, ktoré jej telo chránia práve vo vrchnej polovici tela. Má zálusk na neutrálne odtiene, ktoré plynulo prechádzajú z bielej do béžovej. Čipka im dodáva iba na dokonalosti.

Mária Zelinová ukázala unikátny kúsok

Moderátorka Mária Zelinová má to šťastie, že dostala do vienka poriadne ženské sebavedomie. Takto vie bez okolkov pristupovať aj k netradičným kúskom, ktoré už ani nemusia byť spodnou bielizňou. Podprsenka s predĺženou spodnou časťou si nájde miesto aj vo vašom šatníku. Môžete ju smelo kombinovať so sukňami s vysokým pásom a na jeseň pridať hrubý sveter. Vytvoríte tak outfit plný kontrastov.

Kristína Činčurová si užíva jednoduchosť

Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, dostala za svoj unikátny výzor korunku. Má preto jasné, že k jej prirodzenej krásne naozaj netreba veľa čo dodať. Raz-dva skombinuje čiernu podprsenku v strihu bardot s nohavičkami s vyšším pásom a vie, že úspech má istý. 

Mohlo by vás zaujímať: Triky na krásnu pleť v každom veku: Soňa Müllerová pozná prírodné tajomstvo mladosti a čo ďalšie?

Kristína Krajčírová v čiernej čipke

Podprsenku bez kostíc si naozaj môžu dopriať iba dámy, ktoré majú výstavný dekolt. Jednou z nich je rozhodne aj Kristína Krajčírová, Miss Slovensko 2012. Takýto model krásne vynikne, ak ho skombinujete aj so sakom a necháte vykúkať spoza jeho lemu iba jemnú čipku. Status bohyne máte zaručený!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Krajcirova (@kristinakraj),

Dominika Ducová a sexi body

Exotická kráska Dominika Ducová, moderátorka Fashion TV Slovensko, vie, že zaujať sa dá práve v tmavej čiernej farbe. Svoju dokonale vyšportovanú postavu rada zahalí do čipky, nebráni sa preto ani celému kúsku vo forme štýlového bodynka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@ducova),

Ktorá kráske to podľa vás pristane v spodnej bielizni najviac?

spolu hlasovalo 666 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe