Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú: Ako ste na tom vy?

Zdá sa, že dnešnej dobe sa z manželstva stáva akýsi prežitok. Čoraz viac dvojíc sa totiž aj po krátkej dobe, rozhodne napokon rozviesť. Niektoré znamenia však zvolia túto možnosť riešenia sporov oveľa častejšie ako iné. Čím to vlastne je?

Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú

Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú

Zdroj: Profimedia

Hviezdy prezrádzajú naozaj veľa. Dokonca aj to, či vám to vo vzťahu vydrží, alebo nie. Zdá sa vám to bizarné? Omyl, niečo na tom bude. Každé znamenia je totiž niečím charakteristické a určité vlastnosti sa jednoducho zmeniť nedajú. Odhaľte spolu s nami, či ste predurčení na manželstvo, ale vám skôr vyhovuje voľnosť.

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom 

Strelec

Bláznivé, odviazané, nespútané, milujúce dobrodružstvá a rýchly životný štýl. Presne také sú ženy, narodené v znamení Strelca. Majú rady voľnosť, slobodu a zbožňujú, ak ich niekto obdivuje. Veľa flirtujú a pre mužov sú ako magnet. Dokonale totiž ovládajú zvádzanie. Ak sa však ich vzťah schyľuje do vážnejšej roviny, väčšinou radšej cúvnu. Boja sa záväzkov a nechcú stratiť svoju voľnosť. No a nebudeme si klamať, vernosť nie je práve ich najsilnejšia stránka. 

Kozorožec

Pre ženy narodené v tomto znamení je najpodstatnejšie, ako sa cítia ony a až potom riešia city iných. Sú veľmi praktické, realistické, nemajú problém povedať narovinu, čo si myslia avšak vo vzťahu sú až priveľmi arogantné. Idú si za svojim a neberú ohľad ani an svojich najbližších. Práve na tom  väčšinou ich dlhodobý vzťah stroskotá. Hoci túto vlastnosť o sebe dobre vedia, nesnažiu sa ju zmeniť. Berú to ako prirodzenú súčasť vlastného bytia. 

Býk

Sú sexi, rafinované, príťažlivé a neodolateľné. Muži na ne majú slabosť a len málokedy im dokážu odolať. Vedia totiž presne, čo na nich funguje a ženské zbrane ovládajú dokonale. Všetci k nim vzhliadajú a obdivujú ich. Práve z toho pramení ich veľké ego a sebavedomie. Nedokážu sa prispôsobovať a všetko musí byť vždy presne podľa ich predstáv. Hoci mierne submisívne správenie by im veľmi prospelo, nemôžete ho od nich očakávať. To sú dôvody, prečo ich vzťahy nemajú príliš dlhú dobu ”trvanlivosti”. 

Neprehliadnite: Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Ktoré znamenie má podľa Vás najväčšie tendencie ku krátkodobým vzťahom?

Strelec
223
Kozorožec
87
Býk
88
Hlasovalo: 398

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba