Zradné blondínky, ktoré majú zálusk na chlapov: Skutočne súvisí nevera s farbou vlasov?

Hoci sa to môže zdať absurdné, farba vlasov vraj vypovedá o tom, či budeme svojmu partnerovi verné. Samozrejme, všetko je relatívne. No práve blodníny majú údajne najväčšie sklony, hľadať si popri vzťahu akúsi ”zálohu”.

Skutočne súvisí nevera s farbou vlasov?

Skutočne súvisí nevera s farbou vlasov?

Zdroj: Profimedia

Vedeli ste, že práve farba vlasov je vraj zodpovedná za to, či partnerovi zahneme alebo nie? Jasné, nič nie je na 100%, avšak v určitom zmysle, na tom veru niečo je. No a žiaľ v tomto prípade, vedú prím na prvý pohľad nevinné a krehké plavovlásky. Práve tie údajne najčastejšie svojich partnerov podvádzajú.

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž sa zamiloval do mojej dcéry z prvého vzťahu: Keď som na to prišla, zachovala som tak, ako to nikto nečakal

História nepustí

Hovorí sa, že muži milujú blondínky a ak si majú vybrať, vždy sa skôr otočia za ženou s touto farbou vlasov. Samozrejme česť výnimkám. Avšak už v minulosti boli práve blondínky považované za vzácnejšie a atraktívnejšie. Bolo to aj tým, že týchto žien ste vídali oveľa menej, pôsobili krehkejšie, jemnejšie a pre mužov boli symbolom nevinnosti. Napríklad takí Kelti, vnímali plavovlásky ako bohyne, v Ríme bola zase blond hriva symbolom bohatstva. Dokonca aj ženy, ktoré sa stali stelesnením dokonalosti a sexappealu, boli vždy blond. Spomeňme len Marilyn Monroe, Madonnu, či Scarlett Johansson v časoch jej najväčšieho úspechu. No nežné ženy, ktoré sú často symbolom spomínanej nevinnosti a čistoty, majú údajne najväčie sklony k nevere. 

Plavovlásky upútajú na prvý pohľad

Blondínky totiž produkujú oveľa viac feromónov ako brunetky, či ryšavky. Týmpádom sa stávajú okamžite o niečo príťažlivejšími. Navyše v mužoch automaticky spúšťajú ochranárske pudy. A to je dôvod, prečo majú oveľa viac pozornosti od chlapov ako ženy s inou farbou vlasov. Vzhliadajú k nim, obdivujú ich, zahŕňajú lichôtkami. Komu by sa niečo takéto nepáčilo, no nie?

Čítajte tiež: Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú: Ako ste na tom vy?

Nedokážu povedať nie

No kvôli tomu im vzniká oveľa viac príležitostí na neveru. Aj keď sú skvelými manželkami, starostlivými mamami, často nedokážu povedať "nie" opačnému pohlaviu, aj napriek tomu, že sú v spokojnom vzťahu. Mnohokrát majú ”bokovku” niekoľko rokov počas manželstva. Žiaľ, nemajú problém žiť dvojitý život a tváriť sa, že je to v poriadku. Podľa viacerých výskumov, je svojmu parnerovi neverných až 42% plavovlások.  To veru nie je najnižšie číslo. Naopak, medzi najstálejšie a najvernejšie partnerky sa zaradili čiernovlásky.  

Myslíte, že práve farba vlaov môže podmieňovať neveru?

Áno, rozhodne
19
Nie, v žiadnom prípade
67
Hlasovalo: 86

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba