Presunúť na hlavný obsah

5 chýb, kvôli ktorým prídete o muža v extrémne krátkom čase: Toto rozhodne nerobte, ak ho nechcete stratiť

Feminity

Väčšinou robíme všetko pre to, aby sme o pána ”Božského” po našom boku neprišli. Avšak nie vždy to vyjde. Viete, čo mužov najviac ”vytáča” a ženie ich preč z nášho náručia?

Naoko banálne veci, ktoré mnohé z nás robia rutinne a ani sa nad nimi nezamýšľajú sú pre mužov po našom boku hotovou nočnou morou. Ruku na srdce, kedy ste naposledy svojho muža ”vyšetrovali” prečo bol o hodinu dlhšie v práci, či kam konkrétne ide s kamošmi na pivo? Toto je presne to, čo muži neznášajú. Pocit byť pod niekoho kontrolou je pre nich ten najhorší. Avšak to ani zďaleka nie je všetko. Pozrite sa, prečo hľadajú napokon uspokojenie v náručí niekoho iného. 

Mohlo by vás zaujímať: Priateľkin muž bol chlap, po akom som vždy túžila: Bol vyzretý a všímal si na ženách túto jednu vec, ktorá nás zblížila

1. Napomínanie a upozorňovanie

Pokiaľ neustále na svojej polovičke vidíte len chyby, napomínate ho za každú jednu drobnosť, ktorú nesplní, váš vzťah veru nebude mať dlhú trvácnosť. A áno, rátajú sa aj neodložené ponožky, riad, ktorý sa nechádza vedľa umývačky namiesto v nej. Muži sú žiaľ raz takí a vy ich svojim upozorňovaním aj tak nezmeníte, to by ste si mali uvedomiť. Skutočne, je len otázkou času, dokedy ho to bude baviť. 

2. Neustála kontrola 

Ako sme spomínali už v úvode. Muži neznášajú ženy ”stíhačky”. Potrebujete vedieť, čo robí, kde je, s kým je a kedy sa vráti domov? Avšak potreba 24 hodinového kontaktu chlapov desí. Ak im začnete brať ich slobodu, utečú skôr ako pripravíte ráno raňajky. Jediné, čo tým z dlhodobého hľadiska dosiahnete je ich odchod. 

Čítajte tiež: Môj otec vymenil mamu za dievča mladšie odo mňa: Celý život hral divadielko a to len kvôli tejto jednej veci

3. Preberanie minulosti

Čo bolo, bolo. To by ste si mali uvedomiť. Prestaňte sa ho neustále vypytovať na jeho bývalé, na hriechy z minulosti a vracať sa k nim. Nech vám aj hoci veľmi ubližíl, pokiaľ ste sa s ním rozhodli zostať, musíte urobiť jediné. Zabudnúť a preniesť sa cez to. Inak to medzi vami naozaj nemá zmysel. 

4. Pocit nedocenenia

Ak muž nadobudne pocit, že je nedocenený, odchádza. Tu tá rovnica funguje celkom jednoducho. Pokiaľ ho nechválite a nevyzdvihujete jeho prednosti vy, bude to robiť iná. 

5. Pocit nedostatku lásky

Áno, toto je tiež jeden zo základných faktorov, ktoré potrebujú muži cítiť. To že ich milujete. Chcú aby ste ich vnímali, počúvali, prejavovali im náklonnosť, lásku a zvádzali ich. Len vtedy sú naozaj šťastní. 

Ktorej chyby sa vo vzťahu dopúšťate najčastejšie?

spolu hlasovalo 252 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus