Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie telové oleje, ktoré túto sezónu potrebujete: Vašu suchú pokožku premenia na zamatový poklad

Krása

Telový olej je rýchly pomocník, ktorého počas chladnejších dní veľmi oceníte. Jeho jemná textúra vašu pokožku rozmazná a vyživí pridanými esenciálnymi látkami. Je to proste láska na prvé nanesenie.

Pozdĺž celého tela

Suchý olej je plný iba tých najpozitívnejších vlastností. Jeho prevratná formula zanechá vašu pokožku plnú života, avšak úplne nelepivú a ešte k tomu hodvábne jemnú. Môžete sa spoľahnúť na napravenie pružnosti celého tela a mladosť, ktorú získate aplikovaním produktu z tejto fľaštičky.

Prečítajte si tiež: Líčite sa správne? Prezradíme vám najnovšie kontúrovacie paletky a šikovné triky, ako zvýrazniť lícne kosti

Vôňa a pocit ako v kúpeľoch

Domácu rozmaznávaciu rutinu si môžete dopriať po každom svojom kúpeli. Výhodou je, že si ju môže vychutnať naozaj každá z nás. Olejové zložky sú veľmi jemné a šetrné k pokožke, vhodné pre akýkoľvek typ pleti. Pôsobia hĺbkovo a vnášajú do vašej bežnej rutiny kúsok luxusu ako z pravých antických spa. 

Prírodné zložky sú číslom jedna

Oleje plné vitamínov sa hrdia aj novinkou vo svojom spracovaní. Za studena lisované orechy či jadrá plodov, ktoré dodávajú každému oleju ten správny nádych prírodného produktu, sú vhodné aj pre vegánov. Vášmu telu pridajú antioxidanty a vy sa budete cítiť mladšia hneď ako dokončíte svoje nanášanie.

Udržujte svoje telo v pohodlí

Aj keď vás čaká náročný deň, alebo si neviete dať rady so stresom, aplikujte ráno do svojej pokožky pár kvapiek telového oleja. Má v sebe účinné látky, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom prichádzajúcim z prostredia. Vaše telo sa tak bude cítiť ako v pohodlí domova, vy však zažiarite v každej situácii.

Mohlo by vás zaujímať: Kúsok luxusu vo vašich vlasoch: Skúste ten najštýlovejší účes podľa kaderníčky svetových celebrít

Spevnenie v kvapkách

Výhodou telových olejov je aj ich variabilita. Produkty, ktoré spevňujú pokožku ju zároveň aj krásne hydratujú. Aplikujte ich jemnou masážou do oblasti stehien či zadku a užívajte si hneď dva v jednom- jemnosť a pevnosť. Vyhľadenie pokožky či boj proti striám je samozrejmosťou!

- Najčítanejšie -