Presunúť na hlavný obsah

Československé krásky, ktoré dosiahli (ne)možné: Takto zažiarila Karolína Kurková či Daniela Peštová, kto bude ďalší?

Feminity

Dostať sa na najprestížnejšiu svetovú prehliadku Victoria's Secret sa nepodarí len tak hocikomu. A dodnes je to tajným snom každej modelky. Pozrite sa spolu s nami, ktoré naše známe krásky job snov získali.

Sté výročie založenia Československa, ktoré vzniklo 28. októbra 1918 je momentálne témou, ktorá hýbe oboma krajinami. To, že budeme mať vždy veľa spoločného práve s Čechmi, je fakt. Okrem bohatej histórie nás však spája aj ďalší spoločný menovateľ. Krásne ženy. Viete, ktoré československé krásky dobyli svet? Pozrite sa spolu s nami, kto zažiaril na anjelských prehliadkach značky Victoria's Secret a kráčal po móle snov. 

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan

Očarujúce modelky, luxusná bielizeň, nezabudnuteľná scéna, tematické segmenty a perfektná show. To všetko v sebe snúbi najkrajšia prehliadka roka a práve naše a české krásky boli už od roku 1998 jej neoddeliteľnou súčasťou. 

Eva Herzigová

Eva Herzigová sa objavila na troch prehliadkach pre Victoria'Secret a hoci nejde o typicky komerčnú modelku, patrí medzi najžiadanejšie. Na svojom konte má veľké množstvo prestížnych spoluprác. Pre Victoria’s Secret predvádzala v rokoch 1999 - 2001. 

Karolína Kurková

Prekrásna Karolína Kurková odkráčala svoju prvú prehliadku pre prestížnu značku Victoria’s Secret už v roku 2000. Úspech, ktorý táto česká kráska dosiahla je skutočne obrovský. Podpísala štvorročný kontrakt a získala job, za ktorý by skutočne mnohé ženy dali čokoľvek. Karolína je vo svete modelingu ozajstnou ikonou.

Hana Soukupová

Češka Hana Soukupová absolvovala dve prehliadky pre ikonickú značku Victoria’s Secret. Na móle oslnila v rokoch 2006 - 2007. Dodnes patrí medzi najúspešnejšie české krásky v oblasti modelingu. Navyše táto kráska patrí dodnes medzi najžiadanejšie modelky na svete. 

Daniela Peštová

Nežná plavovláska Daniela Peštová absolvovala prvú prehliadku pre VS v roku 1998. Bolo to v čase, keď už bola aj mamou. Dokonca sa stala oficiálnym anjelikom. Daniela je perfektná profíčka a klienti a agentúry v zahraničí s ňou dodnes radi spolupracujú.

Michaela Kocianová 

Očarujúca slovenská modelka z agentúry Elite Michaela Kocianová sa v roku 2007 zúčastnila tejto prestížnej prehliadky. Michaela rozhodne zažiari kdekoľvek sa objaví. A niet sa čomu diviť. Má tvár anjela a telo bohyne. Práve to ju predurčuje na úspech

Neprehliadnite: Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

No a jedna z najočakávanejších prehliadok značky Victoria´s Secret sa nezadržateľne blíži. A tento ročník bude opäť výnimočným. Navyše sa opäť vracia na domácu pôdu, teda do New Yorku. Hoci ešte veľa podrobností nie je známych, už teraz organizátori zverejnili, že na móle rozhodne nebude chýbať Gigi Hadid so sestrou Bellou, Behati Prinsloo, či Kendall Jenner. Rozhodne sa teda je na čo tešiť. 

Ktorá kráska je podľa Vás najviac očarujúca?

spolu hlasovalo 395 ľudí

- Najčítanejšie -