Presunúť na hlavný obsah

Karel Gott s manželkou Ivankou ako dokonalá rodina: Z jeho dcér sú dnes takéto mladé okúzľujúce slečny

Zahraničné celebrity

Česká spevácka legenda Karel Gott je pyšným otcom, z jeho dcér sú dnes už mladé slečny. Krásu zdedili po mame Ivanke a talent po otcovi.

Božský Karel Gott si aj so svojou manželkou Ivanou vychutnáva výchovu dcér, ktoré ešte neopustili rodinné hniezdo. Mladé dievčatá vedia, že iba tvrdou prácou niečo dosiahnu, preto boli veľmi vďačné za príležitosť zahrať si s spolu s otcom v detskej rozprávke. Malé slečny Charlotte Ella a Nelly Sofia robia radosť celej svojej rodine. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Meghan Markle postupne ukazuje bruško: Ako sa jej stylingy podobajú na tie, ktoré nosila jej švagriná Kate?

Spoločne im to pristane

Dievčatá sú nerozlučná dvojica, ktorá sa venuje všetkým záľubám mladých dievčat. Obliekajú sa do pekného a štýlového oblečenia, riešia kamarátstva a milujú čas strávený aj so svojimi rodičmi. Rodinka sa takto objavila v spoločnosti a naozaj im to spolu pristalo. 

Vyrástli z nich mladé slečny

Nie je to tak dávno, keď manželka Karla Gotta bola ešte tehotná. Dnes už jej dve dcérky žiaria šťastím a sú z nich slečny, ktoré sú ochotné spoznávať svet a všetky jeho zákutia. Rozhodne im nechýba zdravé sebavedomie a ani náznak talentu, ktorý zdedili po svojom otcovi. Karel Gott by ani nemohol byť pyšnejším otcom.

Mohlo by vás zaujímať: Česká módna návrhárka Ivana Mentlová: Inšpirujte sa jej štýlom nezávislej modernej ženy, ktorá ide vlastnou cestou

Už viac nie sú malé

V takomto veku rastú dievčatá neskutočne rýchlo. Jedného dňa sa hrajú s bábikami, inokedy sú zas slečnami, ktoré sa radi objavia v spoločnosti a užívajú si blesky fotoaparátov. Mama Ivana ich usmerňuje k dobru a nezabúda na milujúci vzťah, ktorý je potrebný, aby mali deti s rodičmi a rodičia s deťmi.

Páči sa vám ako vyrástli dcérky speváka Karla Gotta?

spolu hlasovalo 770 ľudí

Áno
728
Nie
42

- Najčítanejšie -