Presunúť na hlavný obsah

Očná starostlivosť, ktorá premení vaše vačky pod očami na sviežu pleť: Toto sú najúčinnejšie metódy

Krása

Pri každodennej beauty rutine nezabúdajte ani na svoje oči. Či už je pokožka okolo nich podráždená, alebo máte za sebou prebdenú noc, nič vás nezachráni lepšie ako kvalitná očná starostlivosť. Tieto produkty si koledujú o to byť vašimi najlepšími priateľmi.

Aj proti malým vráskam

Náznaky starnutia okolo očí musíte zachytiť v ich začiatku. Dôležitá je práve očná starostlivosť, ktorú môžete aplikovať každé ráno, ale aj večer pred spaním. Kontúrovanie tejto oblasti uvidíte už za pár dní. 

Prečítajte si tiež: Luxusné krémy, ktoré nás svojimi účinkami prekvapili: Tieto vašu pleť skutočne vypnú a zmenia váš look

Dvojitá starostlivosť

Svojim očiam dodajte to najlepšie. Pridajte produkt ráno aj večer a vždy hľaďte na jeho zloženie, ktoré sa musí práve líšiť podľa potreby. Nočná tuhšia starostlivosť vyhľadí vrásky, denné očné sérum ochráni pokožku pred vplyvom stresu, ale aj vplyvom prostredia.

Jednoduché použitie

Ak chcete svojim vačkom pod očami dopriať extra starostlivosť, vyskúšajte nalepovacie očné masky. Pôsobiť ich nechajte po dobu 10 minúť a užívajte si vypnutú pokožku. Pleť naplnia vitamínmi, ale aj kolagénom. Revitalizujú ju a hydratujú do hĺbky.

Refresh pre očnú oblasť

Svieži gél na oči si doprajte vo svojej dennodennej rutine. Jemne ho vklepte do pokožky, a zabezpečte si tak nový vzhľad už po krátkom dobe používania. Podobný produkt vám môže pomôcť aj ako podklad pod make up pri rannom líčení. Vás korektor sa lepšie vstrebe a vy budete žiariť.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie telové oleje, ktoré túto sezónu potrebujete: Vašu suchú pokožku premenia na zamatový poklad

Preč s vačkami

Na jemné linky, ktoré pod očami môžu vznikať počas starnutia, pôsobí ako zázrak krém, ktorý sa zameriava presne na vrásky. boj s nimi je jednoduchší, ak viete produkt aplikovať cez prispôsobený malý aplikátor a tak použiť iba minimum produkty, ktorý potrebujete. 

- Najčítanejšie -