Presunúť na hlavný obsah

Túto jedinú vec odporúča Victoria Beckham jesť každý deň: Vďaka tomu má krásnu a žiarivú pleť bez akné

Zahraničné celebrity

O módnej návrhárke, Victorii Beckham, je známe, že v minulosti mala problémy s pleťou, ktoré sa snažila riešiť. Dnes môžeme skonštatovať, že vyzerá krajšie, mladšie a rozjasnenejšie než kedykoľvek predtým. Môže za to vraj táto jedna potravina, ktorú radí do jedálnička každý deň.

Neuvedomujete si, aký je dôležitý zdravý životný štýl, kým nezostarnete

Aj celebrity sú len ľudia, ktoré z času na čas potrápia normálne problémy ako akné na pleti. Bývalá speváčka a dnes predovšetkým úspešná módna návrhárka, Victoria Beckham, roky trpela zlou pleťou so sklonom k akné, ktorú prekrývala kvôli tomu, mnohými vrstvami meka-upu, čo jej pleti tiež nepomohlo. Rokmi si však aj Victoria uvedomila, že menej je viac a a to, čo koži za mladi dáš, sa ti neskôr vráti: „Myslím si, že si neuvedomujete, aký dôležitý je zdravý životný štýl, až kým nezostarnete. Napokon si uvedomíte, aké je životne dôležité nanášať si opaľovací krém, piť veľa vody, pokožku pravidelne čistiť a vlhčiť, užívať vitamíny, jesť čisto... Jem naozaj veľa dobrých tukov v avokáde, orechoch, semenách...,“ cituje Victoriu magazín Allure. 

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové premeny Victorie Beckham: Ako to, že dnes vyzerá mladšie ako kedysi s krátkymi vlasmi?

Dobrá rada nad zlato, ktorá vyriešila jej problémy s pleťou

Čo sa však týka starostlivosti o pleť, veľa jej poradil aj jej dermatológ, odborník na výživu a kožný guru, Nicholas Perricone, ktorý je zástancom čistého jedenia: „Poznám jedného dermatológa v L.A., ktorý je neuveriteľný. Vyriešil moje problémy s kožou, povedal mi „musíš jesť lososa každý deň“. Spýtala som sa, či skutočne každý deň a on na to, „áno, raňajky, obed alebo večera, musíš ho jesť každý deň“,“ dodáva Victoria. 

Čítajte tiež: Pleť Victorie Beckham kedysi nevyzerala najlepšie: Dnes nedá dopustiť aj na túto beauty rutinu

Victoriina pleť hovorí sama za seba, treba však myslieť komplexne 

O priaznivých účinkoch jedenia lososa sa toho popísalo už veľa. Vieme, že losos je plný omega-tri-mastných kyselín, ktoré dokážu bojovať proti rôznym zápalom v tele spojených s akné, akzémom či dokonca psoriázou. No napriek tomu, pre väčšinu z nás sú ryby len príležitostnou voľbou na obed či večeru. Sama Victoria bola spočiatku vraj skeptická, že by mala lososa jesť každý deň, no napokon sa dočkala dramatickej zmeny, v ktorú ju uisťoval aj spomínaný dermatológ.

Neprehliadnite: Victoria Beckham nie je tak úplne byčajná mama: Malej Harper dovolila túto jednu vec, po ktorej túži každá jedna dcéra

Či chceme alebo nie, jedno treba uznať. Victoriina pleť nikdy nevyzerala tak rozžiarene a bezchybne ako teraz. Hoci však v jej prípade je vraj losos tou kľúčovou zložkou pre krásnu a mladistvo vyzerajúcu pleť, treba myslieť komplexne a zdravý životný štýl by sme si mali osvojiť aj v ďalších spomínaných veciach hore.

Vyzerá aj podľa vás Victoria Beckham v tvári mladšie a krajšie než v minulosti?

spolu hlasovalo 161 ľudí

Áno
137
Nie
24

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus