Presunúť na hlavný obsah

Hrdá matka šiestich detí Angelina Jolie: Na túto zásadu nedá pri výchove dopustiť a učí ju svoje ratolesti odmalička

Feminity

Herečka Angelina Jolie patí medzi najobetavejšie mamy svetového showbiznisu. Pre svoje deti by urobila čokoľvek. Viete však, čo považuje pri výchove za absolútne kľúčové?

Okúzľujúca, láskavá, nežná, úspešná, má veľké srdce a v neposlednom rade je skvelá mama. Reč je o herečke Angeline Jolie. Tá je jasným dôkazom toho, že materstvo každej žene prospieva po všetkých stránkach. A šesťnásobná mama si svoju najdôležitejšiu životnú rolu užíva skutočne plnými dúškami.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové premeny Victorie Beckham: Ako to, že dnes vyzerá mladšie ako kedysi s krátkymi vlasmi?

Toto je pre krásnu herečku pri výchove kľúčové 

Základom každej rodiny je láska. A je jedno, či ju tvorí mama, otec a deti, alebo len mama a deti. Práve tohto pravidla sa Angie drží a nedá naň dopustiť. Hoci sa častokrát stretáva s nálepkou adoptívnej mamy, tvrdí, že ona ňou nie je. Všetky svoje deti považuje za vlastné. A práve to sa im snaží vštepovať od malička. Že láska je pri výchove alfou a omegou. Nikdy nezvyšuje hlas a nepoužíva akékoľvek tresty. Ak deti urobia chybu alebo niečo s čím nesúhlasí, sadne si s nimi a snaží sa im to racionálne vysvetliť. Herečka totiž zastáva názor, že akcia vyvoláva reakiu. Ak teda na dieťa zvýšite hlas, jeho obranná reakcia je automaticky rovnaká. Práve preto ku všetkému pristupuje umiernená, s pokorou a to chce naučiť aj svoje deti. 

Mohlo by vás zaujímať: Tehotenstvo Pippu Middleton zmenilo: Sestra vojvodkyne zaradila do svojej rutiny aj tento cvik vhodný pre bábätko

Pre deti by urobila čokoľvek

Deti sú pre Angie všetkým. Snaží sa s nimi tráviť všetok voľný čas. Ak ste si mysleli, že má zástup opatrovateliek, mýlite sa. Angelina vie, že mamu nenahradí nikto. Často berie svoje ratolesti na výlety, do hôr, lunaparkov a ona sama sa zúčastňuje aj mnohých detských akcií. Pokojne ju tak stretnete na hojdačke v parku, či na klzisku. 

Všetko zvláda aj popri kariére

Dokonca aj počas prácovných povinností sa snaží mať deti čo najviac pri sebe. Preto ich berie všade, kde sa dá so sebou. Nechce aby mali pocit, že ich kvôli práci zanedbáva. Treba uznať, že sympatická herečka pochopila o čom je úloha mamy a zvláda ju aj popri kariére bravúrne. 

Prečítajte si: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus