Presunúť na hlavný obsah

Skryté vlastnosti, ktoré by mala mať každá žena: Nielenže to pomôže vám, ale budete pôsobiť oveľa atraktívnejšie

Feminity

Viete, v ktorých veciach by ste mali byť tak trochu chlapom? Niektoré mužské vlastnosti vás môžu urobiť v kombinácii s vaším sexepílpm oveľa atraktívnejšími.

Samozrejme, žena musí byť v prvom rade ženou. Ak si však osvojíte aj pár mužských vlastností, môžete len získať. Pozrite sa, ktorými by ste rozhodne mali disponovať. Ak už aj nič iné, bude sa vám minimálne žiť ľahšie. Tak prečo to neskúsiť, no nie? 

Prečítajte si: Bytová dizajnérka Simona Šándorová: Prezradí vám kľúč k nadčasovému interiéru i jesenné trendy

1. Drzosť

Áno, je to tak. Každá žena by mala mať akúsi primeranú mieru drzosti. Tá mužom rozhodne nechýba. No a ak s ňou viete dobre pracovať, môže byť pre vás v živote veľmi prospešná. Len teda nezabúdajte na spomúnanú mieru intenzity. 

2. Priamočiarosť

My ženy máme jednu špeciálnu schopnosť. Ak aj niečo chceme, málokedy to dokážeme povedať narovinu. Väčšinou sa všetko snažíme dosiahnuť naznačovaním, ktoré sa nie vždy stretáva s úspechom a pochopením. Najmä u mužskej časti populácie. Skúste začať hovoriť veci presne tak, ako ich myslíte a uvidíte, že je to odrazu všetko akési jednoduchšie. 

3. Sponntánosť

Ženy sú už od prírody v určitých veciach zodpovednejšie, poctivejšie. Všetko chceme stihnúť, neustále si hovoríme, čo musíme  a mali by sme. Vyskúšajte občas zahodiť starosti a povinnosti za hlavu. Spoľahnite sa na spontánnosť a dajte na svoje pocity. 

4. Odhodlanosť

Ak chlap niečo chce, väčšinou to aj dosiahne. To sa žiaľ o nás ženách nedá povedať. Mnohokrát nám chýba odhodlanosť a dravosť, ktoré prekoná strach a obavy. Na tom by sme mali zapracovať, nemyslíte? Nie je predsa nad to dosiahnuť niečo, po čom veľmi túžime. Tak smelo do toho!

Mohlo by vás zaujímať: Poznáme trendy v bývaní na jeseň 2018: Ponorte sa do mäkkých materiálov a výrazných farieb

Považujete tieto vlastnosti za dôležité aj v ženskom svete?

spolu hlasovalo 83 ľudí

- Najčítanejšie -