Presunúť na hlavný obsah

Backstage Victoria’s Secret Fashion Show: Najsexi anjelikovia svojím pôvabom zhypnotizujú aj vás

Zahraničné celebrity

60 najkrajších modeliek z celého sveta, dokonalé telá, efekty a veľkolepá show. Presne tak vyzerala najočakávanejšia prehliadka roka. Odhaľte spolu s nami, ako to vyzeralo v jej zákulisí.

Fashion show roka plná sexi žien s puncom glamouru

Najsledovanejšia a najatraktívnejšia fashion show tohto roka Victoria's Secret je za nami. Po dvoch rokoch sa opäť vrátila na domácu pôdu do New Yorku. Najlepšie a najvyhľadávanejšie modelky svetového kalibru, predvideli dokonalé telá v hriešne sexi bielizni. Pozrite sa spolu s nami, ako to vyzeralo v zákulisí.

Prečítajte si tiež: Detské fashion ikony na sociálnych sieťach: Spoznajte najmladších influencerov módneho sveta

Stálice aj nové krásky

Štýlovú prehliadku tento rok ovládli nielen stálice, ale aj nové tváre anjelikov. Nechýbali Kendall Jenner, Gigi Hadid či Bella Hadid a svoju premiéru mala Winnie Harlow. Po dvoch pôrodoch očarila publikum dokonalým telom Behati Prinsloo, či Candice Swanepoel, ktorá rodila len pred štyrmi mesiacmi. No a poslednýkrát odkráčala po móle snov 37 - ročná okúzľujúca Adriana Lima.

Nechýbali najlepší z najlepších

Pohľad do zákulisia najsledovanejšej fashion show je vždy plný luxusu a grácie. O vlasy sa modelkám staral najlepší tím hairstylistov pod vedením Anthonyho Turnera. Ten mnohokrát spolupracoval s Victoriou Beckham, pracoval pre Dior, či Petra Pilotta. Patrí jednoznačne medzi kadernícku špičku.

Make - up mala na starosti Charlotte Tilbury. Tá bola zodpovedná za vzhľad každej jednej krásky a predtým, ako išli anjelici na mólo ich dôkladne kontrolovala. Jemnosť, nežnosť a povestný anjelský "glow" tak nechýbal žiadnej kráske. 

Fantasy Bra bola skutočne neuveriteľná

Poctu predviesť ikonickú Fantasy Bra mala tento rok éterická Elsa Hosk. Tohtoročnú podprsenku tvorilo 2100 diamantov Swarovski a jeden centrálny topaz. Bola jednoduchá, moderná a neuveriteľne krásna. Jej cena je okolo milióna dolárov.

Svetové špičky v oblasti krásy, módy a štýlu opäť dokázali, že dokážu vytvoriť malý zázrak na počkanie. A my sa už nevieme dočkať, čím nás opäť o rok prekvapia!

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham oslavuje 10 rokov: Tieto ikonické kúsky dostala do módy práve ona a stále je im verná

- Najčítanejšie -