Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najúčinnejších diét súčasnosti si vás okamžite získa: Schudnete 7 kíl za mesiac a bez jojo efektu

Chudnutie a diéty

Sľubuje, že schudnete sedem kilogramov za mesiac bez hladovania a jojo efektu. Zdá sa vám to nemožné? Vďaka Raw vegan diéte, to vraj nie je sen, ale realita.

Sú jej verné tisíce žien po celom svete a nedajú na ňu dopustiť. Dokonca patrí medzi jej milovníčky aj herečka Demi Moore. Sľubuje totiž doslova malé zázraky na počkanie. Pozrite sa spolu s nami, na akom princípe je Raw vegan diéta založená a ako funguje. 

Prečítajte si: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Tento diétny plán je považovaný za jeden z najúčinnejších súčasnoti. Má fungovať bez hladoviek a jojo efektu. Váš jedálniček bude z 80 percent tvoriť čisto raw - vegánska strava. Áno, tušíte správne - v rámci vegánstva sa budete musieť vzdať mäsa, vajec, mliečnych produktov, či medu. No a pojem raw, vám predurčuje jesť len stravu, ktorá môže prejsť maximálnou tepelnou úpravou pri 42 stupňoch. V tomto smere sa totiž prikladá váha tomu, že pri vyšších teplotách sa ničia potrebné živiny. 

Ako na to?

Váš jedálniček budú tvoriť najmä bio zelenina, bio ovocie, rôzne variácie smoothie, studené zeleninové polievky, semienka a oriešky. Nič viac. Odporúča sa jesť minimálne trikrát denne. Medzi jednotlivými porciami si môžete dopriať už spomínané orechy. Samozrejme, tak ako pri každej diéte, piť môžete len čistú vodu. Dokonca aj káva je zakázaná, nakoľko spôsobuje zadrživanie vody v tele. A to je neželaným efektom. Príležitostne však môžete zhrešiť šálkou zeleného čaju. Takýmto spôsobom vraj dokážete schudnúť až sedem kilogramov za mesiac a bez neželaného ”jojo” efektu. Navyše vás nebude trápiť nafukovnie ani pocit hladu. Raw strava telo údajne dokonale vyživuje. 

Príklad jedálnička

1. deň

Raňajky: pomarančovo - grapefruitové smoothie

Obed: rukolový šalát s naklíčenou mungo fazuľkou, mladou cibuľou, karelábom

Večera: studená polievka z jarnej zeleninky

2. deň

Raňajky: jahodové smoothie

Obed: kapustový šalát s čerstvým hráškom a mletými mandľami

Večera: studená mrkvová polievka

3. deň

Raňajky: strúhané jablká s hrozienkami a škoricou

Obed:  studená paradajková polievka z čerstvých paradajok

Večera:  morské riasy so strúhanou karotkou a petržlenom

Prečítajte si: Väčšina z nás je nezdravú čokoládu: Vyhnite sa škodlivým zložkám, najhoršie sú na tom tieto označenia výrobkov

Esencia tohto jedálnička, má však na svedomí nielen zhodenie prebytočných kilogramov, ale aj mladý vzhľad. Už po mesiaci vraj nadobudnete pocit, že vaša pleť je jemnejšia, pružnejšia a oveľa hladšia.  Tak čo, idete do toho, či nie? 

Čo poviete, skúsite Raw - vegan diétu na vlastnej koži?

spolu hlasovalo 458 ľudí

Áno
23
Nie
435

- Najčítanejšie -