Presunúť na hlavný obsah

Slávny futbalista Cristiano Ronaldo požiadal priateľku o ruku: Georgina mala šťastie, takto sa dvojica spoznala

Zahraničné celebrity

Futbalista Cristiano Ronaldo (33) sa rozhodol spečatiť vzťah so svojou priateľkou a matkou jeho dcéry Alany. Po dvoch rokoch chodenia požiadal Georginu Rodriguez (22) o ruku. Na nedávnej večeri v Londýne dvojici svietili na rukách rovnaké prstene značky Cartier.

Dvojica chodí spolu od roku 2016, kedy sa mali spoznať na VIP večierku módnej značky Dolce & Gabbana v Madride. V tom istom roku v novembri boli už ako pár navštíviť Disneyland v Paríži, kedy sa snažil Ronaldo zamaskovať a tváriť nenápadne. Aj keď to tak nevyzerá Gio, ako ju futbalista volá, je od neho o 11 rokov mladšia.

Kto je Georgina Rodriguez?

Španielska kráska pochádza z mesta Jaca pri hranici s Francúzskom, kde kedysi pracovala ako čašníčka. Študovala tanec a na istú dobu sa odsťahovala do Londýna. Po návrate späť do Španielska sa usadila v hlavnom meste Madride a začala pracovať v obchode Gucci. Práve táto práca ju dostala na večierok, kde sa spoznala s Ronaldom, uviedol The Sun. Po tom, čo sa zistilo, že sa stretáva s Ronaldom, nastal obrovský ošiaľ. Novinári a paparazzi fotografi ju navštevovali v obchode, sledovali ju, vyrušovali pri práci, sústavne fotili, a tak musela dať výpoveď. Odkedy stojí po boku futbalovej hviezdy, jej počet fanúšikov na Instagrame stúpa a teraz dostáva rôzne práce zamerané na fotenie a modeling.

Prečítajte si: Zoštíhľujúca bielizeň, na ktorú nedá dopustiť Jessica Alba: Po troch deťoch má ženské sexi krivky aj vďaka tomuto

Jej otec je obchodník s drogami

Otec Georginy jej dobre meno nerobí. Podľa The Sun bol Jorge Rodriguez odsúdený za obchodovanie s kokaínom a marihuanou. Do basy sa dostal v roku 2003, kedy si mal odsedieť 10 rokov. V roku 2008 ho však na základe licencie predčasne prepustili, no čoskoro sa tam vrátil znova za pašovanie kanabisovej živice z Maroka do Španielska. Za to dostal dva roky a na slobodu ho pustili v roku 2013.

Prečítajte si aj: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Ronaldo chce veľkú rodinu

Ronaldo má celkovo 4 deti. Najstarší syn Cristiano Ronaldo Jr má osem rokov, dvojičky Mateo a Eva Maria majú rok a 5 mesiacov a najmladšia dcéra Alana Martina, ktorú má s Georginou, má rok. Okolo prvých troch detí je veľa tajomna, keďže boli vynosené náhradnými matkami, ktorých identita je neznáma. Všetky tri deti boli narodené v USA a podľa Daily Maily mali byť dvojičky počaté cez zamrznuté embryá na špeciálnej klinike. Najmladšia dcérka dostala meno už od oboch rodičov: „Obaja sme vyberali meno. Cristiano vybral Alanu a ja Martinu. Rozhodli sme jej dať dve mená, každé od jedného z nás, aby to bolo také špeciálne,“ povedala pre magazín Hola! Georgina. Počet detí by nemal byť konečný, keďže futbalista túži mať sedem potomkov, presne toľko, koľko má uvedené na futbalovom drese.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe