Presunúť na hlavný obsah

Stretávala som sa s mužom, ktorý mi tvrdil, že ho bývalá stále otravuje: Keď som jej napísala, zistila som krutú pravdu

Sex a vzťahy

Pracovala som v útulnej kaviarni, kam chodilo množstvo zaujímavých ľudí. Umelci, zaľúbené dvojice, ale aj partia sympatických chlapov, ktorí si radi zašli na výberové pivá.

Keďže jedni kamaráti chodievali pravidelne, postupom času sme si začali tykať a vždy sme sa počas tých krátkych rozhovorov dobre zasmiali. Na jedného z nich som sa tešila o čosi viac. Volal sa Roman. Bol vysokej atletickej postavy, mal hravé vlasy, široký úsmev s medzierkou medzi zubami a šibalské oči. Pri pohľade na neho sa mi podlamovali kolená. 

Boli sme každý deň spolu

Potom, čo jeho kamaráti odišli, tam v jeden zimný večer ostal so mnou až do záverečnej. Ponúkol sa, že mi pomôže poupratovať prevádzku. Umýval mi šálky a počas toho sme sa rozprávali a spoznávali bližšie. Odvtedy sme sa začali stretávať častejšie a napokon každý deň. Povedal mi však, nech na neho netlačím, pretože sa nedávno rozišiel a ja som to brala na vedomie. Stretávali sme aj naďalej intenzívne, dokonca bol u nás doma a spoznal sa s mojou mamou. Divné mi však prišlo, keď mu v mojej prítomností asi dvakrát volala bývala. Nikdy jej však nedvihol. Povedal mi, že ho po rozchode vkuse otravuje a nechce mu dať pokoj. Nedávalo mi to zmysel, keďže som jeho bývalú partnerku z videnia poznala. Pôsobila na mňa ako vyrovnaná sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce a nemusí sa nikomu doprosovať. Hodila som to za hlavu.

Prečítajte si: Randila som s príjemným mužom a všetko šlo hladko: Počas prvej noci však povedal vetu, na ktorú neviem zabudnúť

Vyznal mi lásku, ale iba raz

S Romanom to vyzeralo veľmi dobre. Chodili sme spolu na večere, do akvaparku a raz večer, keď mu whisky udrela do hlavy, mi povedal: „Ľúbim ťa. Prekvapilo ma to, aj potešilo, keďže aj ja som bola do neho zaľúbená. Povedala som mu, nech mi to povie radšej aj na druhý deň. Lenže, nič také sa neudialo. O pár dni na to mu opäť volala ex. Rozhodla som sa, že jej napíšem a aj som to po príchode domov urobila. Chcela som mať vo veciach jasno, nech už bola pravda akákoľvek. Mali sme veľa spoločných známych a vedela som jej meno, takže nebolo ťažké nájsť ju na Facebooku. 

Neverila som vlastným očiam

Napísala som jej s pokojom Angličanky: „Ahoj Martina, stretávam sa s Romanom už vyše 2 mesiacov a nedá sa mi neopýtať, snažíš sa ho získať naspäť? On mi vraví, že ho vkuse otravuješ a mne to nedáva zmysel. Neprídeš mi ako typ ženy, ktorá prosí chlapa, aby sa k nej vrátil. Vieš mi prosím vysvetliť, ako to teda je?“ napísala som jej správu. To, čo mi odpísala ma zarazilo: „Ahoj...no teraz si ma dosť šokovala. Roman je práve ten, ktorý sa náš vzťah snaží dať dokopy. Viem, že sa poznáte, ale netušila som, že je to niečo viac než kamarátstvo. Povedal mi, že pracuješ v ich obľúbenom podniku. Som z toho dosť mimo... Mám na teba veľa otázok,“ reagovala na moju správu a začali sme si písať.

Mohlo by vás zaujímať: Pol roka som pokukovala po trénerovi vo fitku, teraz tvoríme pár: Keby som urobila túto vec, viac by ma nechcel

V sekunde sa mi znechutil

Zistili sme, že fungoval naraz s oboma z nás. Keďže mal strašnú charizmu, Martina sa s ním stretávala a spávala aj po tom, čo sa rozišli, ale len tak nezáväzne. To isté robil aj so mnou. Písal nám obom a čakal, ktorá má voľno a s tou šiel von. Prišlo mi zle. V sekunde sa mi zhnusil a odvtedy som sa mu vyhýbala. Dozvedel sa to na druhý deň a zarazil ma argumentom: „Bolo to pre vaše dobro. Martina mi neskôr napísala, že všetci ich spoloční známi o tom vedeli, ale mlčali, kedže sa nechceli starať do cudzích vzťahov. Tí jej nakoniec povedali aj to, že Roman si z nás nevedel vybrať, preto to riešil takto skratovo. Odvtedy som ho videla našťastie iba raz, pretože aj ja, aj on, sme sa odsťahovali z nášho rodného mesta. Iba mi cez zuby pozdravil a súdiac podľa pohľadu, ma musel v duši preklínať. Asi kvôli tomu, že som to nechutné divadlo odhalila.

- Najčítanejšie -