Presunúť na hlavný obsah

Zázračný nápoj, vďaka ktorému stratíte 5 kíl za mesiac: Vďaka tomuto sa dopracujete k vysnívanej postave

Feminity

Ak nepatríte k veľkým milovníčkam cvičenia, no potrebujete zhodiť pár kíl, máme pre vás skvelé riešenie. Ak si doprajete každý deň tento nápoj, pôjde ručička na váhe rýchlo smerom nadol.

Chcete schudnúť, naštartovať si metabolizmus a urobiť niečo pre svoje zdravie? Potom by ste si rozhodne mali každý deň dopriať tento nápoj!

Prečítajte si: Zoštíhľujúca bielizeň, na ktorú nedá dopustiť Jessica Alba: Po troch deťoch má ženské sexi krivky aj vďaka tomuto

Elixír mladosti

Nie, nejde o žiaden marketingový ťah, ani propagáciu nejakého produktu. Tento nápoj je 100% prírodný, plný vitamínov, antioxidantov, skvele sa po ňom chudne a chutí výborne. Pýtate sa, o čom hovoríme? Ide o elixír mladosti - matcha čaj. Je to 100% zelený čaj, rozomletý na jemný prášok. Neobsahuje žiadne farbivá, konzervačné látky a je až 10x silnejší ako ten klasický. Výborne vplýva na stav pleti a pokožky, pri dlhodobom pití eliminuje vrásky a zlepšuje stav akné. To však nie je ani zďaleka všetko. Je totiž aj ideálnym pomocníkom pri problémoch s chudnutím. 

Mohlo by vás zaujímať: Cvičebný plán na spevnené telo: Úžasná Cindy Crawford po 50-ke vďaka nemu konkuruje výrazne mladším

Chudnutie bez cvičenia realitou

Ak potrebujete zhodiť pár kíl, mali by ste si ho každý deň dopriať aspoň trikrát. Ideálne ráno nalačno, obed a tesne pred večerou. Urýchľuje totiž spaľovanie tukov a zmierňuje chuť na jedlo. Najmä na sladké. Ak si ho teda dáte tesne pred hlavným jedlom, zjete oveľa menej, ako keby ste ho nevypili. Skvelý model je urobiť si z jeho pitia rituál. Vždy keď sa zobudíte, dáte si ho na naštartovanie dňa a na obed namiesto šálky kávičky. Ak to budete robiť mesiac, dokáže počas tohto obdobia zhodiť bez cvičenia až 5 kíl. Práve pre tieto jeho vlasnosti ho zbožňujú odborníci na výživu, fitness tréneri aj modelky po celom svete. 

Veľké plus navyše

Navyše matcha čaj obsahuje teofylin, ktorý má podobné účinky ako káva. Len energiu uvoľňuje postupne, čo je veľkou výhodou, zlepšuje pamäť a sústredenie. No a bonus na záver - pomáha znižovať cholesterol a cukor v krvi. 

5 dôvodov, prečo si matcha čaj dopriať každý deň

1. Spaľovanie kalórií

2. Detoxikácia

3. Posilnenie imunity

4. Zlepšenie pamäte a koncetrácie

5. odbúranie stresu

Čo poviete, pri toľkých jeho benefitoch to za vyskúšanie stojí, no nie?

Skúsite účinky matcha čaju na vlastnom tele?

spolu hlasovalo 117 ľudí

Nie
23

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus