Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan Markle si upravuje obočie ako Audrey Hepburn: Čo o nej prezrádza tento typ líčenia?

Zahraničné celebrity

Z vojvodkyne Meghan sa stala novodobá ikona, ktorá udáva trendy nielen v oblečení, ale aj v beauty svete. V kozmetických salónoch sú z jej prirodzeného úhľadného obočia nadšení. Z fotografií je jasné, že Meghan kopíruje štýl filmovej legendy.

Nezabudnuteľná herečka zlatej éry Hollywoodu Audrey Hepburn zanechala vo svete módy a krásy nezmazateľnú stopu. Jej šarm, vkus a vizáž sa snažia kopírovať ženy po celom svete doteraz. Medzi jej obdivovateľky patrí nepochybne aj vojvodkyňa z Cambridge. Tá sa inšpiruje nielen šatníkom Audrey Hepburn, ale aj tvarom a maľovaním obočia. 

Prečítajte si: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Elegantné nadčasové obočie

Odkedy sa Meghan presťahovala do Veľkej Británie, zverila sa do rúk odborníkom zo salóna Nails & Brows. Ako prezradila zakladateľka Sherrille Riley, Meghan k ním chodieva na údržbu, ktorú volajú The Audrey, podľa herečky Hepburn. Tento tvar obočia je moderný, elegantný a nadčasový, vďaka ktorému nemôžete nič pokaziť. A prečo tak dobre pasuje Meghaninej tvári? „Všimnite si, že jej obočie je rovne, bez oblúkov a  koniec obočia sa dvíha mierne nahor, čo pomáha oči vyzdvihnúť a vyvážiť jej rysy,“ vysvetľuje majiteľka salónu pre Harper's Bazaar UK.  

Mohlo by vás zaujímať: Aké šperky nosí vojvodkyňa Meghan Markle? Jej štýl by sa dal zhrnúť troma slovami, inšpirujte sa aj vy

Čo prezrádza takýto typ obočia o ich nositeľkách?

Ženy s takmer rovným a hrubším obočím majú blízko k analytickému a racionálnemu mysleniu. Najprv si veci radšej dvakrát premyslia a až potom konajú. Neboja sa povedať nahlas pravdu, ktorej sa ostatní radšej vyhýbajú. Zároveň však preferujú naturálnu krásu a snažia sa hľadať dobro a krásu vo všetkom, čo im príde do cesty. Ide o osobu, s ktorou je radosť tráviť čas. Otvoria sa však až ľuďom, ktorým môžu dôverovať. Medzi ich časté vlastnosti patrí perfekcionizmus a sebakritika.

- Najčítanejšie -