Presunúť na hlavný obsah

Zimné čižmy Sloveniek: Toto budú najštýlovejšie kúsky podľa Dominiky Ducovej či Alexandry Orviskej

Slovenské celebrity

Výber zimnej obuvi by ste v žiadnom prípade nemali podceniť. Musí spĺňať hneď niekoľko parametrov, štýlovosť je jedným z nich. Tieto kúsky si vybrali Slovenky a povieme vám- volili správne! Buďte aj vy túto sezónu IN.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská nie je módnou ikonou iba na obrazovke. Aj vo svojom dennodennom živote miluje pekné kúsky, na ktorých pohodlie sa môže spoľahnúť. Hnedé čižmy s pokrčeným efektom, ktoré však siahajú teste pod koleno, by nemali chýbať v botníku žiadnej ženy.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Mikloško predstavil kolekciu jeseň/zima 2018: Marianna Ďurianová vsadila na kvety, Zuzana Kanisová v zamate

Denisa Mendrejová

Bývalá Misska Denisa Mendrejová ukázala, že vie, čo je to pravý štýl. Trendy má naštudované dopodrobna, túto sezónu sa stal zamat aj jej hrdinom. Potiahla ním celé vysoké čižmy, nesklamala ani špicatým zakončením.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová kráča pohodlne. Ponožkové kotníkové topánky si môže obliecť naozaj k čomukoľvek, vyniknú v nich jej vyšportované nohy a aj zaujímavé pančušky, na ktorých Soňa postavila celý outfit.

Dominika Ducová

Moderátorka FashionTV Dominika Ducová si zimu užije v lesklom koženom materiály. Takéto čižmičky na vysokom podpätku skvelo dopĺňajú jej tip top postavu a ukazujú jej dlhé nohy. 

Karolína Chomisteková

Po Denise Mendrejovej, volila riaditeľka súťaže Miss, Karolína Chomisteková, druhý najpopulárnejší materiál. Koža a výška nad koleno vytvoria pekný kontrast, vaša noha bude pôsobiť vášnivo a zároveň neprehliadnuteľne. 

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová pracuje hlavne s módou. Jej druhým menom by mohla byť práve fashion diva. Klasické čierne čižmy vie premeniť na pútavý kúsok práve šatami s lesklými odleskami. Vytvorila tak outfit hodný každej zimnej párty.

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová má vo svojom botníku hneď niekoľko moderných kúskov, zostáva však verná svojmu elegantnému štýlu. Nádych kontrastu do tohto outfitu priniesla práve v podobe malej kabelky, sivé čižmy ladila k nohaviciam.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Diana Hágerová s postavou po pôrode ako lusk: Ktoré potraviny sú pre ňu tabu a ako sa drží vo forme?

Jeanette Borthy

Na dračku idú stále aj čižmy nad kolená. Bývalá Miss Universe, Jeanette Borhy, vie, že farebnosť čierna a siva nemá v módnom svete obdoby. Je nadčasová a naozaj nič nepokazí. 

Ivana Kičikoleva

Podnikateľka Ivana Kičikoleva si módu užíva po svojom. Niekedy je nežnou dámou v šatách, vie však namiešať aj outfit z rebelských kúskov. Zaujala čiernymi čižmami so zaujímavým zapínaním.

Čižmy ktorej slovenky sa vám páčia najviac?

spolu hlasovalo 315 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus