Presunúť na hlavný obsah

Tento muž mi prezradil, ako si potenciálne adeptky na vzťah testuje: Myslela som, že si robí srandu

Partnerské vzťahy

S partiou kamarátov sme si boli sadnúť večer na víno. Našou obľúbenou témou sú, ako inak, vzťahy. Vymieňame si ženské a mužské pohľady na túto problematiku a navzájom sa od seba "učíme".

Téma vzťahy je vždy vášnivou diskusiou

Niekedy však dúfam, že moji kamaráti sú len akousi divnou mužskou odrodou, ktorá to má v hlave trošku zvláštne usporiadané. Veľakrát sa nám stalo, že naše rozprávanie vyústilo do vášnivej diskusie. My ženy sme bránili naše pohlavie a muži sa nás snažili prehovoriť, že nie oni sú na vine problémov vo vzťahoch, že väčšinou za všetko môžeme my ženy. Aby ste boli v obraze, všetci traja majú po tridsiatke, chceli by mať rodinu, no akosi sa im vraj nedarí nájsť tu pravú. Z rozprávania mi je však jasné, kde je chyba. Veď posúďte samy. 

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

Prvé rande na večeri u neho doma

Jeden z nich - Samo, skúša svoje potenciálne adeptky na vzťah zvláštnou metódou. Keď si vyhliadne nejakú ženu, nejde s ňou nikam na neutrálne miesto ako napríklad do mesta či do prírody, ale hneď ju zavolá k nemu domov. Pozve ju na večeru s tým, že jemu sa nechce v zime chodiť nikam do mesta, a keďže rád varí, tak príjemný večer môžu stráviť aj u neho doma. Žena súhlasí, pretože ju argumentmi presvedčí o tom, že nech to neberie nijako inak, ako len pozvanie na večeru v rámci spoznávania sa. 

Najprv ženu očarí

Adeptka  príde v očakávaní k nemu domov. Teší sa z jeho kuchárskych schopností, Samo počaruje pred ňou vareškou, ukáže jej pekný byt a žena sa prirodzene namotá. Samo sa jej pozdáva, pretože jej príde ako rodinný typ, ktorý rád varí a nechodí nikam na party. Úloha získať si jej sympatie sa mu podarila. Ďalším levelom je večera pri pekne prestretom stole. Samo je naozaj dobrý kuchár, takže vetu, že láska ide cez žalúdok spĺňa dokonale. Najedia sa a všetko je to milé, až pokiaľ si nesadnú na pohovku s vínom. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Potom ju pokúša

Na gauči už majú k sebe bližšie a tu Samo spúšťa testovanie adeptky. Začne ju bozkávať. Podľa jeho ideálneho scenára, by sa však žena mala odtisnúť a povedať nie. Takže on na ňu ušije búdu a potenciálnu partnerku nechá napospas jeho pokusom a nátlaku. Vraj keď odolá, tak to má s ňou zmysel skúšať ďalej. Buď jeho testom neprešla žiadna žena, no podľa mňa je chyba v testovacej linke, pretože Sama som videla naposledy medzi ľuďmi pred pol rokom. Po oslavách ďalších narodenín a uvedomení si, že je stále sám sa uzavrel do seba. Zimné večery trávi aj naďalej u neho doma, no spoločnosť mu už nerobí žiadna žena, ani potenciálna adeptka, ale hracia konzola, pri ktorej trávi celé dni. Možno si raz uvedomí, že vzťahy sa nezakladajú na testoch, ale na tom, či si ľudia medzi sebou rozumejú, dovtedy sa však bude musieť túliť k joysticku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus