Presunúť na hlavný obsah

Jedálniček baletiek: Zhodíte vďaka nemu až 5 kíl v priebehu dvoch týždňov a udržíte si dlhodobo figúru

Chudnutie a diéty

Baletky majú skvelé telo s dokonalými krivkami. Ak po takom túžite aj vy, nechajte sa inšpirovaťich dokonalým jedálničkom, ktorý vám k tomu pomôže.

Áno, baletky vyzerajú skvele. Majú dokonalé postavičky, ideálne krivky a vyzerajú božsky. Takmer všetky. Ak ste si mysleli, že za ich figúrou sa skrýva striktný jedálniček, mýlite sa. Nájdete v ňom aj pečivo, kvalitné údeniny, či dokonca čokoládu. No aj napriek tomu, vďaka nemu dokážete expresne rýchlo schudnúť. Viete ako je to možné? Nám sa to podarilo zistiť.

Pestro, zdravo a chutne

Toto je základná línia žien, ktoré žijú na "špičkách". Keďže denne vydajú veľké množstvo energie, ich jedálniček je skutočne veľmi rozmanitý. Mnohé baletky si nedokážu predstaviť ráno bez francúzskeho toastu, klobásy, či čokoládového croissantu. Čítate správne, toto všetko si môžete dopriať. Dôležité je však strážiť si čas, v ktorom dané potraviny prijímate. Ak totiž zvolíte takého ťažšie raňajky, nasledovať by mal ľahký obed. Následne si však počas dopoludnia môžete dať napríklad aj čokoládu, či palacinky. No a čo sa týka večere, siahnite  opäť po ľahšej variante, pokojne po kvalitných cestovinách. Veľmi podstatné však je prijať prvé jedlo do 6:30, aby ste naštartovali svoj metabolizmus a posledné pred 18:00, nech má telo čas sa zregenerovať.

Mohlo by vás zaujímať: Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Príklad jedálnička

Raňajky: Francúzsky toast

Desiata: Banán

Obed: Rukolovo - paradajkový šalát, s kúskom bieleho chleba

Olovrant: Pár tabličiek čokolády

Večera: Cestoviny s lososom a špenátom

Pohyb, ktorý nepustí

Ak ste si mysleli, že tentokrát to bez pohybu nepôjde, tušili ste správne. Baletky totiž denno - denne veľa trénujú. Ich výdaj energie je skutočne enormný. Preto by ste si mali dopriať pravidelné cvičenie. Je na vás, či zvolíte beh, korčuľovanie, tanec alebo box. Vyberte si však aktivitu, ktorá vás baví. Vtedy je oveľa vyššia pravdepodobnosť, že sa jej budete poctivo venovať. Potrebné je totiž venovať sa jej každý deň minimálne 45 minút. 

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Len ako sme spomínali, nezabudnite sa pri jedení držať akéhosi časového plánu. Ten je naozaj veľmi podstatný.  Ak ho však spojíte s daným jedálničkom a pohybom, verte že do dvoch týždňov budete mať o 5 kíl menej. Tak čo idete to skúsiť?

Skúsite jedálniček baletiek na vlastnej koži?

spolu hlasovalo 278 ľudí

Nie
233

- Najčítanejšie -