Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dcéra prezidenta Natália Kisková žne jeden úspech za druhým: Túto vlastnosť si na nej všimli už v detstve

Slovenské celebrity

Sympatická Natália Kisková stojí na čele medzinárodnej siete coworkingových priestorov HubHub. Pre mladého človeka ide o obrovskú zodpovednosť, no Natália to vďaka svojej šikovnosti a skúsenostiam zvláda s úsmevom na perách.

Roky študovala a pracovala v zahraničí, no rozhodla sa vrátiť na Slovensko. Dôvodom boli hlavne kamaráti a rodina. Vodcovské schopnosti prejavovala už v detstve, takže ju to prirodzene ťahalo týmto smerom: „Rodina mi hovorila, že som taký malý manažér odmalička a myslím si, že sa mi to aj hodí. Baví ma to a robí ma to šťastnou,“ hovorí o svojej práci Natália. 

FEMINITY TV: Natália Kisková prezradila, akú radu by dala sama sebe do života: Vďaka tomuto je úspešná

Cestuje každý týždeň

Pracovať pre medzinárodnú spoločnosť však nie je jednoduché. Štyri dni do týždňa strávi cestovaním po európskych metropolách, v ktorých sa nachádzajú ostatné coworkingy HubHub a jeden deň pracuje v Bratislave. Poctivo na sebe pracovať sa vypláca a svoje vie o tom aj Natália. Časopis Forbes ju nominoval medzi 30 talentovaných Slovákov pod 30 rokov, ktorí vďaka svojim schopnostiam a pracovitosti vynikajú v obore a sú inšpiráciou pre ostatných ľudí.

Prečítajte si: Očarujúca Silvia mení ženy na modelky: Sama by pritom pred objektívom uspela, svojou krásou vás ohúri

Povinnosti si nezapisuje

Napriek množstve pracovných povinností sa však nepovažuje za zorganizovaného človeka. Veci si mechanicky nezapisuje, ani neodškrtáva. Necháva si ich uložené v myšlienkach, ako v takom pomyslenom shopping liste. „Pracovné povinnosti držím v hlave. Nezabúdam, respektíve veľmi málo sa mi stane, že niečo zabudnem,“ hovorí Kisková. Za posledný rok sa však snaží vylepšiť svoj work life balance a necháva si viac času pre seba. Kedysi pracovala aj v nedele, no po uvedomení si, že má voľno iba jeden deň, to zmenila a venuje sa viac svojim blízkym. 

Mohlo by vás zaujímať: Dve sestry si s kamarátkou založili chutnú cukráreň: Ako im to celé napadlo a aké torty či koláčiky vyrábajú?

Čo je spoločnosť HubHub?

HubHub je mladá spoločnosť založená developerskou firmou HB Reavis Group v roku 2016.  V súčasnosti pôsobí v európskych mestách ako Bratislava, Praha, Varšava, Budapešť, no pracuje sa aj na otvorení coworkingových priestorov vo Viedni, Berlíne a Londýne. Snahou HubHubu je nielen ponúkať služby spojené s prevádzkovaním coworkingových priestorov, ale aj vytvárať unikátnu komunitu ľudí, pre ktorú pripravujú i rôzne vzdelávacie a networkingové eventy. Dopyt po práci v coworkingových priestoroch narastá. Je to hlavne z toho dôvodu, že ľudia sa cítia v takomto prostredí motivovanejší a mnoho z nich získava dôležité kontakty, ktoré prispieva k ich profesionálnym úspechom. 

- Najčítanejšie -