Presunúť na hlavný obsah

Jesenné premeny vo Forum Poprad: Ľudka na materskej si dopriala takúto príjemnú zmenu

Zábava

Ľudmila má 25 rokov a momentálne je na materskej dovolenke s prvým dieťaťom. Do projektu Jesenné Premeny sa prihlásila najmä preto, lebo aktuálne sústredí všetku energiu na dieťa, no rada by sa napriek materským povinnostiam cítila opäť pekná a viac žensky.

Pred materskou si rada obliekala šaty, kabáty a opätky, ale momentálne sa jej šatník zúžil na  tepláky, džínsy a tričká. Jej obľúbené farby sú modrá a ružová a medzi jej obľúbené značky patria Reserved, Orsay a H&M. Ľudmiliným najväčším  koníčkom je hra na klavír – nástroj, ktorý má elegancie na rozdávanie a preto sa aj #SweetLadyLillipop snažila Ľudmile pomôcť nájsť jej eleganciu.

#SweetLadyLollipop:

"Premenu s Ľudkou som si veľmi užila a verím, že sa dobre cítila aj ona. Keďže sa svojho „nového ja“ nebála, spolu s kaderníkom sme pristúpili k výraznejšej zmene účesu – vlásky sme skrátili do sviežeho strihu a presvetlili tón v tóne, čo vo finále pôsobí veľmi šmrncovo a originálne. Líčenie sme zvolili v neutrálnych tónoch tak, aby bolo vhodné na denné nosenie a v prípade, že sa by sa chcela Ľudka nalíčiť doma podobne, zvládne to bez problémov za pár minút. Musím povedať, že Ľudka má skvelú konfekčnú postavu, takže vybrať outfit nebol vôbec problém – skôr sme sa potrápili s tým, čo napokon vo finále vybrať, keďže jej strihovo, štýlovo i farebne pristalo všetko. Snažila som sa jej ukázať, že nemusí byť verná len jednému strihu šiat, ktorý má najradšej a povzbudiť ju k tomu, aby do budúcna viac experimentovala. Spoločne sme v Mohito a Reserved vybrali dva outfity, ktoré sme doplnili obuvou z CCC. Prvý je elegantný a jeho dominantou sú ružovo-fialové šaty s pruhmi v atypickom strihu. Ich sukňa je asymetrická, sú strihané v páse a majú lodičkový výstrih siahajúci až ku krku, pričom veľmi pekne vyzdvihnú ženské proporcie a opticky predĺžia a zoštíhlia postavu. Doplnili sme ich hladkými čiernymi čižmami s vysokou sárou, ktoré by mali tvoriť základ každého zimného šatníka. Na vrch sme zvolili kabát vo farbe prúžkov šiat a doplnili ho šálom. Druhý outfit je ležérny a ideálny na bežný deň strávený s dcérkou.“

- reklamná správa -


- Najčítanejšie -