Presunúť na hlavný obsah

Krásny chlap vedľa vás neznamená všetko: Ak nemá tieto vlastnosti, prehral na plnej čiare

Partnerské vzťahy

V dnešnej dobe je gentlemanov ako šafránu. Slušnosť a dobre spôsoby sa vytrácaju, preto keď vám muž otvorí dvere do taxíka, cítite sa ako princezná.

Existujú však medzi nami aj jedinci, z ktorých sa galantnosť nevytratila. Gentlemani dávajú svojim správaním najavo náklonnosť, úctu i lásku k ženám, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať. Ako spoznáte pravého gentlemana?

Necháva za sebou poriadok

Gentlemanovi nemusíte dookola hovoriť, aby si po sebe opláchol chlpy po holení z umývadla. Urobí to bez toho, aby ste ho museli napomínať. Rovnako je to aj v kuchyni, kde nemá problém poumývať si za sebou riady a odložiť ich naspäť do skrinky.

Prečítajte si: Veta, ktorú potrebuje počuť každá zaneprázdnená žena od partnera: Ak si myslíte, že je to ľúbim ťa, mýlite sa

Volá vám, ako za starých čias

V dnešnej dobe sme s blízkymi v kontakte cez správy a sociálne siete. Gentleman však nemá problém zavolať vám, porozprávať sa s vami naživo, aby počul váš hlas, náladu či reakciu. Hlavne keď ste na pár dní od seba, telefonát alebo videochat padne vhod. Takisto aj pozvanie na prvé rande uskutoční buď naživo alebo cez telefonát, nie prostredníctvo správy. Je to osobnejšie a má to väčšiu silu.

Číta knihy a noviny

Gentlemani majú dobrý prejav i slovnú zásobu. Na všetko majú názor a vôbec im nevadí, ak váš bude rozdielny. Nevnímajú to ako problém, ale naopak, ako dobrý námet na debatu.

Chce, aby ste sa cítili príjemne

Či už vám vezme alebo podrží kabát, opýta sa vás, či je jedlo dobré alebo vám podrží dvere, všetko sú to signály toho, že ste pre neho dôležitá. Chce, aby ste sa v jeho prítomnosti cítila dobre a bolo vám príjemne.

Prečítajte si: Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Je vyspelý samostatný muž

Nemusíte sa o neho starať ako o dieťa či zastávať úlohu matky. Je rovnocenným partnerom, ktorý vás dopĺňa. To neznamená, že sa s vami neporadí alebo vás nepožiada o radu. Váš názor je pre neho dôležitý.

Nehrá žiadne vzťahové hry

Keď stretne ženu, ktorá sa mu úprimne páči, nehrá žiadne hry. Jeho úmysly sú čisté, neťahá nikoho za nos a nebráni sa vážnym vzťahom. Nehanbí sa prejavovať svoje city, náklonnosť a lásku k žene.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus