Presunúť na hlavný obsah

Dohodla som si rande s mužom zo zoznamky: To, kto sa na ňom objavil, som skutočne nečakala ani vo sne

Feminity

Obyčajné rande naslepo sa v jednej sekunde zmenilo na zlý sen. To, čo zažila Tamara, by si na vlastnej koži nechcel vyskúšať hádam nikto.

Tamara bola roky bez chlapa. Nedokázala sa totiž spamätať z rozchodu so svojou prvou láskou. S Gabrielom chodila osem rokov. Hneď potom ako sa s ňou rozišiel si našiel novú známosť a do mesiaca sa zasnúbil a o ďalšie tri oznámili, že budú rodičmi. Pre Tami to bolo niečo nepochopiteľné. Nejaká cudzia žena získala počas pár týždňov to, o čo sa ona pokúšala osem rokov. Gabriel bol totiž láskou jej života. Jediné s čím mali problém, bolo to, že sa im nedarilo otehotnieť. Gabo totiž veľmi túžil po deťoch, len testy preukázali, že oni dvaja nie sú kompatibilní, aby mali bábätko prirodzenou cestou. No a na umelé oplodnenie nechcela Tamara pristúpiť. Tak sa dohodli, že deti nebudú mať. Avšak Gabo po nich túžil. A evidentne našiel ženu, ktorá mu ich bola schopná dať.

Neprehliadnite: Dlhý čas som sa snažila zaujať jedného muža: Keď som už takmer nedúfala, stačilo mu ukázať, o čo by prišiel

Keď neviete, ako začať odznova

”S týmto faktom som sa nezmierila dodnes. Od toho rozchodu som mala veľký problém pripustiť si akéhokoľvek muža k telu. Bála som sa, že to dopadne ako s Gabrielom. Možno aj preto som sa rozhodla dať si rande naslepo. Prišlo mi to menej osobné a v podstate som od toho nemala veľké očakávania.” Tami si začala písať s Igorom. Trvalo takmer päť mesiacov, kým si dohodli schôdzku. ”Pripadal mi vtipný, inteligentný, pracovitý, štedrý a láskavý. No a odrazu som ho túžila spoznať naživo. Chcela som vedieť, aký je v skutočnosti. No a musím priznať, že postupom času rástli aj moje očakávania a veľmi som túžila spoznať ho. Lebo vo virtuálnej rovine sme si veľmi rozumeli,” pokračuje Tamara. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželka mi dala pred svadbou jeden návrh: Hoci mi nebol po chuti, nakoniec to bolo pre náš vzťah prospešné

Prekvapenie, ktoré vás absolútne položí

”Na ten deň som sa veľmi tešila. Obliekla som si svoj najlepší outfit, išla som kaderníčke a po rokoch som si opäť pripadala sexi. Keď som však zistila, ktor prichádza k môjmu stolu, takmer som stratila reč. Objavil sa tam priateľ moje mamy - Emil. Nechápala som a on tiež. Hneď ako som to rozdýchala, snažila som sa zistiť, ako je to možné. Nemal tendencie nič popierať. Veľmi úprimne mi povedal, že sa s mamou nudí a chcel nejaké rozptýlenie. Nezmohla som sa na slovo. Postavila som sa a odišla som. Od toho momentu ubehol rok a ja som doetraz nenabrala odvahu povedať mame pravdu…”

Čítajte tiež: Učinila som jedno rozhodnutie bez vedomia svojho manžela: Bojím sa, že keď na to príde, neodpustí mi to

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus