Presunúť na hlavný obsah

Skutočne žijete s mužom, s ktorým budete šťastná v manželstve? Vďaka tejto jednej veci to zistíte

Feminity

Šťastie, láska a radosť sú vo vzťahoch veľmi podstatné. Ste si istá, že máte po svojom boku muža, ktorý vás naozaj šťastnou urobí aj po rokoch?

Hoci ste vo vzťahu, nie ste si úplne istá, či je muž po vašom boku ten pravý? Existuje jediná vec, vďaka ktorej zistíte, či budete s týmto chlapom skutočne šťastná aj v manželstve. Pozrite sa spolu s nami, na čom je založená dlhodobá láska. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Dajte slovu láska zmysel

Manželstvo musí byť vzťah, na ktorom sa podieľajú obaja rovnako. Neexistuje v ňom dvojaký meter. Ak jeden dáva, musí dávať aj ten druhý. Ak jeden prijíma, musí prijímať aj ten druhý. Toto je rovnica, ktorá jednoducho nepustí. Pokiaľ si to uvedomíte hneď na začiatku, vyhnete sa zbytočným škriepkam a sklamaniam. Jedine vtedy má slovo láska skutočný zmysel. A ak to chápe váš partner bez toho, aby mu to bolo treba denne pripomínať, viete, že muž pri vás je ten pravý. Sebeckosť a jednostranný pohľad, nebudú v rámci lásky nikdy totiž dobre fungovať.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Milujte sa a vždy hľadajte pozitíva

Presne na toto sa spoliehajú ľudia, ktorí prešli viacerými rozchodmi. Dobre totiž vedia, že milovanie je najvyššia možná intimita, ktorá zároveň funguje ako zázračný prostriedok, keď nadobudnete pocit, že sa jeden druhému vzďaľujete. No a v neposlednom rade sa aj pri riešení problémov zamerajte vždy na to, čo na svojom partnerovi milujete. Vtedy to bude medzi vami skutočne roky fungovať.  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus