Presunúť na hlavný obsah

Sexi postava podľa Talianok: Tohto pravidla sa držia, aby nepribrali a darí sa im to roky

Chudnutie a diéty

Ak chcete mať perfektné krivky a neviete, ako na to, skúste to rovnakou cestou ako Talianky. Tie poznajú presný recept na to, ako vyzerať perfektne.

Minimálne úsilie, maximálne výsledky. Presne na tom je založené chudnutie podľa vzoru Talianok. Tieto ženy presne vedia, čo si môžu a nemôžu dovoliť ak chcú vyzerať dokonale. Nechajte sa inšpirovať ich nepísanými, no veľmi účinnými pravidlami.

Prečítajte si tiež: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Len cvičenie nestačí

Pokiaľ sa nebudete správne stravovať, ale len tráviť hodiny vo fitku, vaše telo nikdy nezačne siahať po tukoch uložených v tele. Tento princíp je veľmi jednoduchý a prirodzený. Na čo by to aj robilo, keď vie, že pri najbližšom príjme potravín ich aj tak dostane v jednoduchšej forme, ktorú predstavujú sacharidy. Strava je teda pre Talianky kľúčová. Tieto ženy si naozaj dávajú pozor na to, čo si doprajú a čo nie. Vedia tiež, že vo vhodnom jedálničku by sa mali nachádzať všetky makroživiny, avšak v správnom pomere. Základ je jesť šesťkrát denne a medzi jedlami dodržiavať pravidlené intervaly. 

Na toto sa zamerajte

Doprajte si zeleninu aj ovocie v ľubovolnom množstve. Avšak, čo sa týka sacharidov, uprednostňujte tie zložité. Sú totiž pomalým zdrojom energie a tá sa z nich uvoľňuje postupne. Telo má teda dostatok času na ich zužitkovanie. Patrí sem ryža, cestoviny, či zemiaky. Naopak, vyhýbajte sa jednoduchým sacharidom, s vysokým glykemickým indexom. Do tejto skupiny sa radia všetky potraviny s obsahom glukózy, či sacharózy. Zabudnite teda na čokoládu, pizzu,obľúbené koláčiky

Príklad jedálnička

  • Raňajky: celozrnný chlieb s maslom a zeleninou
  • Desiata: grep 
  • Obed: zeleninový vývar + lososový šalát
  • Pvý olovrant: banán 
  • Druhý olovrant: čerstvý ananás
  • Večera: tuniak vo vlastnej šťave s paradajkami. 

Mohlo by vá zaujímať: Vanilkové rožteky nesmú na Vianoce chýbať: Rýchly recept a chuť ako od babičky

Dôležité je, že rozdiel medzi jednotlivými jedlami by mal byť maximálne dve hodiny. Ak teda začnete raňajkami o 7:00, vaša večera by mala byť najneskôr medzi 17:00 - 17:30. Počas celého dňa nezabúdajte popíjať čistú, nesýtenú vodu a zelený čaj Ak sa budete držať tohto jedného pravidla, uvidíte výsledky už po dvoch týždňoch. Tak čo, idete do toho?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe