Sexi postava podľa Talianok: Tohto pravidla sa držia, aby nepribrali a darí sa im to roky

Ak chcete mať perfektné krivky a neviete, ako na to, skúste to rovnakou cestou ako Talianky. Tie poznajú presný recept na to, ako vyzerať perfektne.

Sexi postava podľa Talianok

Sexi postava podľa Talianok

Zdroj: Profimedia

Minimálne úsilie, maximálne výsledky. Presne na tom je založené chudnutie podľa vzoru Talianok. Tieto ženy presne vedia, čo si môžu a nemôžu dovoliť ak chcú vyzerať dokonale. Nechajte sa inšpirovať ich nepísanými, no veľmi účinnými pravidlami.

Prečítajte si tiež: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Len cvičenie nestačí

Pokiaľ sa nebudete správne stravovať, ale len tráviť hodiny vo fitku, vaše telo nikdy nezačne siahať po tukoch uložených v tele. Tento princíp je veľmi jednoduchý a prirodzený. Na čo by to aj robilo, keď vie, že pri najbližšom príjme potravín ich aj tak dostane v jednoduchšej forme, ktorú predstavujú sacharidy. Strava je teda pre Talianky kľúčová. Tieto ženy si naozaj dávajú pozor na to, čo si doprajú a čo nie. Vedia tiež, že vo vhodnom jedálničku by sa mali nachádzať všetky makroživiny, avšak v správnom pomere. Základ je jesť šesťkrát denne a medzi jedlami dodržiavať pravidlené intervaly. 

Na toto sa zamerajte

Doprajte si zeleninu aj ovocie v ľubovolnom množstve. Avšak, čo sa týka sacharidov, uprednostňujte tie zložité. Sú totiž pomalým zdrojom energie a tá sa z nich uvoľňuje postupne. Telo má teda dostatok času na ich zužitkovanie. Patrí sem ryža, cestoviny, či zemiaky. Naopak, vyhýbajte sa jednoduchým sacharidom, s vysokým glykemickým indexom. Do tejto skupiny sa radia všetky potraviny s obsahom glukózy, či sacharózy. Zabudnite teda na čokoládu, pizzu,obľúbené koláčiky

Príklad jedálnička

  • Raňajky: celozrnný chlieb s maslom a zeleninou
  • Desiata: grep 
  • Obed: zeleninový vývar + lososový šalát
  • Pvý olovrant: banán 
  • Druhý olovrant: čerstvý ananás
  • Večera: tuniak vo vlastnej šťave s paradajkami. 

Mohlo by vá zaujímať: Vanilkové rožteky nesmú na Vianoce chýbať: Rýchly recept a chuť ako od babičky

Dôležité je, že rozdiel medzi jednotlivými jedlami by mal byť maximálne dve hodiny. Ak teda začnete raňajkami o 7:00, vaša večera by mala byť najneskôr medzi 17:00 - 17:30. Počas celého dňa nezabúdajte popíjať čistú, nesýtenú vodu a zelený čaj Ak sa budete držať tohto jedného pravidla, uvidíte výsledky už po dvoch týždňoch. Tak čo, idete do toho?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba