Presunúť na hlavný obsah

Babky modelky elegánky: V civile by ste určite niektorým netipovali, že majú cez sedemdesiat

Zahraničné celebrity

Krása nie je v žiadnom prípade ohraničená číslom. O štýle platí toto tvrdenie dvojnásobne. Tieto ženy vyzreli a s vekom si vytvorili okolo seba nezameniteľnú auru, ktorá mnohých fascinuje. Pozrite sa, aké je to byť moderná aj vo vyššom veku.

Móda bola ich koníčkom od nepamäti, preslávili sa ňou v posledných rokoch. Ženy vo vyššom veku, ktoré sú už aj babičkami, dávajú módne rady všade navôkol a neustále inšpirujú množstvo ľudí. Nechýba im elegancia a používanie moderných sociálnych sietí. Ako vyzerajú v súkromí a aký život vedú?

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana otvárala darčeky pred Vianocami: Viete, čo darovala kráľovskej rodine počas prvých sviatkov?

Carine Roitfeld

Módna editorka Carine Roitfeld si na svoj vek v žiadnom prípade nesťažuje. Sama dozrela do štádia, keby iných názor proste nerieši a vie, že to čo robí ju robí aj šťastnou. Priatelí sa množstvom celebrít, redaktorov či s ľuďmi z modelingovej brandže. Jej ikonický look zahŕňa rovné hnedé vlasy, ktoré neváha nechať nedbalo načuchrané.

Maye Musk

Ak je vám priezvisko tejto dámy povedomé, myslíte si správne. Táto vždy upravená sedemdesiatnička je matkou vynálezcu Tesly, Elona Muska. Ona sama je dietologičkou a hrdou vyznávačkou vedy ako takej. Miluje svoje vnúčatá, ale nenechá si ujsť možnosť byť na obálke časopisu, či zahrať si v reklame na známu značku. Heslom tejto ženy jednoznačne je „je úžasné mať sedemdesiat!“

Lin Slater

Jej striebristé vlasy vypovedajú o jej intelekte. Aspoň taký názor razí profesorka a verná nadšenkyňa módy Lyn Slater. Povzbudzuje ženy svojimi článkami, do ktorých vkladá svoju dušu a jej blog stále naberá na popularite. V súkromí je rovnako odviazaná ako na fotkách a miluje ľudí, s ktorými vie preberať aj intelektuálne témy.

Prečítajte si tiež: Roztomilá vianočná tradícia v rodine Kardashian-Jenner: Takto trávia vianočné ráno všetci jej členovia

Yasmina Rossi

Má tesne po šesťdesiatke a druhých obohacuje o svoje múdrosti. Modelka a babička zároveň, Yasmina Rossi, si žije svoj sen o dokonalom tele a nič jej nebráni užívať si život naplno. Cestuje po svete a spoznáva nové miesta, v súkromí miluje hlavne organické jedlo, ktoré pokladá aj za kľúč k svojej večnej mladosti.

Ktorá z týchto dám podľa vás najviac zreje do krásy?

spolu hlasovalo 239 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe