Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie destinácie na zásnuby v roku 2019: Čarovné miesta, ktoré vykúzlia nezabudnuteľnú atmosféru

Cestovanie

Nie je tajomstvom, že ženy túžia po dokonalých zásnubách ako z rozprávky. Pri tej najdôležitejšej otázke v živote by malo byť všetko tip top. Dôraz sa kladie hlavne na výber miesta. Tieto miesta budú v roku 2019 vyhľadávanými destináciami.

Kapadócia, Turecko

Ide o  historické územie vo východnej Anatólii. Aj keď je tu príroda hornatá a suchá, výhľady sú tu dychberúce. O rozprávkovú atmosféru sa starajú teplovzdušné balóny, vďaka ktorým si môžete pozrieť toto prastaré mesto z vtáčej perspektívy. Ideálnym miestom na zásnuby je však ktorákoľvek skala s výhľadom na celé mesto. 

Petra, Jordánsko

Skalné mesto Petra je kultúrnym dedičstvom UNESCO a patrí medzi 7 divov sveta a niet sa čomu čudovať. Architektonický skvost vytesaný do skaly je prekrásnym miestom vo dne i noci. Tajomné a exotické miesto je ako stvorené na tu najdôležitejšiu otázku v živote. 

Prečítajte si: Najkrajšie nevesty za rok 2018: Barbora Krajčírová sa rozžiarila pri tomto mužovi ako princezná a kto ďalší očaril?

Positano, Taliansko

Taliansko je synonymom romantiky a milencov. Pohár vína, chutná večera, krásny výhľad na pobrežie s farebnými domčekmi, to znie ako ďalšie ideálne miesto na zásnuby. Talianské Positano je označované za najkrajšie miesto pobrežia. Muži si získajú plus, keď pripravia piknik na lodi či pláži a svoju partnerku požiadajú o ruku s výhľadom na krásnu scenériu dedinky. 

Kuala Lumpur, Malajzia

Farebné schody vedúce k jaskyniam Batu Caves, kde sa nachádzajú hinduistické chrámy sú ideálnou voľbou pre dobrodružnejšie tipy. Veselé prostredie je vhodné pre optimistických ľudí milujúcich bezprostrednosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Na vianočný večierok som najskôr ani nechcela ísť: Ani vo sne by mi nenapadlo, že stretnem takéhoto muža

Kjeragbolten, Nórsko

Pre páry, ktoré spája turistika a hory je vďaka svojim výhľadom a prírodou vhodné Nórsko. Či už je to kameň Kjeragbolten alebo skala Trolltunga, odporúčame požiadať partnerku o ruku až keď budete stáť bezpečne oboma nohami na pevnej zemi, nie nad priepasťou. Predsa len emócie robia svoje, tak nech má budúca nevesta priestor na ich realizáciu. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus