Presunúť na hlavný obsah

Modelka Candice Swanepoel zažije prvé Vianoce vo štvorici: Pre ženy v ich rodine kupuje takéto darčeky

Zahraničné celebrity

Svetová topmodelka Candice Swanepoel strávi spolu so snúbencom modelom Hermannom Nicolim prvé Vianoce vo štvorici. Kráska prezradila, čo kupuje na Vianoce pre nežnejšie pohlavie v ich rodine.

Rodinka modelky sa rozrástla

Tento rok bol pre modelku skutočne čarovný, ale náročný zároveň. V júni pribudol k jej 20-mesačnému synčekovi Anacanovi ďalší chlapček Ariel. Napriek tomu, že si mnohí fanúšikovia mysleli, že modelka sa opäť neukáže na módnej šou Victoria's Secret, opak bol pravdou. Len päť mesiacov po pôrode druhého dieťaťa sa ukázala v plnej paráde na prehliadkovom móle. Dvojnásobná mamička dokázala, že keď sa chce, môžete byť súčasťou najočakávanejšej prehliadky sezóny, ani nie pol roka po pôrode. „Bola som skutočne prekvapená, ako rýchlo sa telo dokáže vrátiť do normálu. Sme úžasné bytosti," povedala modelka pre People.

Prečítajte si: Ranná rutina podľa Rosie Huntington-Whiteley: Za 5 minút máte hotový dokonalý nude mejkap

Preferuje nehmotné darčeky

Keďže si sympatická modelka môže vďaka jej závratným honorárom kúpiť čokoľvek, najviac si váži nemateriálne veci a hlavne čas strávený s blízkymi: „V živote mám všetko, čo potrebujem, takže chcem iba tráviť príjemné chvíle s mojou rodinou," prezradila skromne Candice pre Harper Bazaar. S nakupovaním darčekov pred Vianocami nemá kráska starosti: „Pre ženy v našej rodine je ľahké nakupovať. Všetky chcú jednoducho veci od Victoria's Secret, avšak s mojím otcom je to trošku obtiažnejšie," dodáva Candice. 

Je zástankyňou dojčenia na verejnosti

Candice bráva so sebou deti aj na fotenie, aby ich mohla dojčiť aj počas práce. Takisto nemá problém, kŕmiť ich medzi cudzími ľuďmi. Na sociálnych sieťach sa snaží zmeniť názory ľudí, ktorí si myslia, že dojčenie bábätiek na verejnosti je niečo nevhodné: „Svet je znecitlivený voči ukazovaniu prsníkov či násiliu vďaka televízii. Prečo by to malo byť iné, pokiaľ ide o dojčenie? Dojčenie nie je nič sexuálne, je to prirodzené. Tí, ktorí majú pocit, že je nesprávne kŕmiť dieťa na verejnosti, nech sa vzdelajú o tom, aké výhody prináša dojčenie matke a dieťaťu a aký je ich prínos pre celkovú spoločnosť," vytrela zrak všetkým neprajníkom na sociálej sieti.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus