Presunúť na hlavný obsah

Dokonalý návod ako pochopiť muža: Ak dokážete prijať tieto tri veci, bude sa vám žiť vo dvojici ľahšie a bez hádok

Feminity

Túžite po harmonickom vzťahu, no akosi sa vám ho nedarí dosiahnuť? Možno pre vás máme riešenie. Stačí ak dokážete prijať tieto tri veci a mnoho životných situácií vám to uľahčí.

Aj vy sa pýtate, v čom spočíva tajomstvo šťastného vzťahu? Nech je láska akákoľvek, vždy si prajeme, aby vydržala čo najdlhšie a nikdy neskončila. No realita býva častokrát iná. Viete čo urobiť preto, aby vaša láska vydržala čo najdlhšie? Stačí sa posnažiť o tieto tri veci. Pokiaľ ich dokážete prijať, bude sa vám žiť oveľa jednoduchšie. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

1. Doprajte si vzájomnú slobodu

Či sa vám to páči alebo nie, tento bod je veľmi dôležitý. A je jedno, či spolu randíte, ste manželmi, alebo máte deti. Jedno je isté. Všetci potrebujeme občas ”vypnúť” odpútať sa od rodiny a robiť veci, ktoré nás napĺňajú. A v určitých situáciách jednoducho nepotrebujeme partnera po boku. Je to úplne normálne a prirodzené. Nikto nemá predsa rád pocit stiesnenosti. Človek, ktorý žije vo vzťahu s takýmto pocitom, sa začína uzatvárať do seba a v podstate už nemá potrebu na vzťahu pracovať a rozvíjať ho. Preto si vzájomnú voľnosť doprajte. No a muži ju samozrejme potrebujú dvojnásobne.  

2. Buďte sami sebou

Na nič sa nehrajte. V dnešnej uponáhľanej dobe máme tendencie kopírovať iných a snažiť sa im podobať. To však vôbec nie je správna cesta. Vlastná prirodzenosť je totiž veľmi úzko spätá aj s tým, že dokážete aj iných ľudí prijať v ich prirodzenosti. Práve vtedy človek prestáva súdiť správanie a konanie iných. Ak sa toto naučíte, dokážete pochopiť aj svojho partnera, manžela, či snúbenca a oveľa viac si budete rozumieť.  

3. Nezabudnite na dôveru

Tá je vo vzťahu vždy kľúčová. Vo všetkých jeho podobách a obdobiach. To v akej miere veríte vzťahu, je odrazom viery vo vás samotných. Presne tak ako dôverujete sebe, dôverujete aj svojmu partnerovi. A muž po vašom boku potrebuje mať pocit, že v kritických situáciách mu plne dôverujete a spoliehate sa na neho. 

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus