Presunúť na hlavný obsah

Fitness tréner Meghan Markle má účinnú radu na chudnutie: Ak sa jej budete držať, do 4 týždňov máte o 6 kíl menej

Feminity

Chcete po Vianociach zhodiť pár nadbytočných kilogramov? Skúste to ako krásna vojvodkyňa Meghan Markle.

Fitness tréner Sebastien Lagree, ktorý má na starosti aj prekrásnu Meghan Markle, má v chudnutí jasno. Presne vie, čo musí očarujúca vojvodkyňa robiť aby sa udržala fit a sexi čo najdlhšie. Hoci Meghan je momentálne v radostnom očakávaní, pozrite sa, vďaka čomu si udržiava dokonalú postavičku počas celého roka. 

Prečítajte si: Nakupujete vianočné darčeky na poslednú chvíľu? Tieto praktické last minute nápady potešia každého

Základom je naučiť svoje telo spaľovať kalórie rýchlejšie

K tomu vám dokážu pomocť prírodné spaľovače, ktoré určite nájdete aj vo svojej kuchyni. Sebastien Lagree nedá dopustiť na kokosový olej, ktorý obsahuje veľké množstvo nasýtených tukov. Tie rýchlejšie zasýtia a znižujú chuť do jedla. Určite zaraďte do jedálnička aj škoricu. Podporuje trávenie, znižuje hladinu cukru v krvi a stráži hladinu inzulínu v organizme. Takisto by ste si do jedál mali pridávať chilli. Nachádza sa v ňom kapsaicín, ktorý znižuje apetít, podporuje spaľovanie a zbavuje chuti na sladké. No a v neposlednom rade ak vymeníte všetky nápoje s vysokým obsahom cukru za vodu uvidíte, ako rýchlo pôjdu kilá dolu.

Cvik, ktorý vás dostane do formy

Nie nebojte, nebudete musieť tráviť hodiny vo fitku. Toto zvládnete hravo aj doma, takže výhovorky musia ísť v tomto prípade bokom. Sebastien nedá dopustiť na obyčajné šlapanie do schodov. Práve tento cvik je energeticky veľmi náročný. Spotrebujete pri ňom až sedemrát viac kalórií ako pri bežnej chôdzi, či behu. Navyše si dokonale vytvarujete lýtka. Tohto pravidla sa dokonca držal aj princ Harry tesne pred svadbou, keď si potreboval vytvarovať postavu. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana otvárala darčeky pred Vianocami: Viete, čo darovala kráľovskej rodine počas prvých sviatkov?

Ako zhodiť 6 kíl počas štyroch týždňov

Sebastien urobil malé zhrnutie niekoľkých trikov, ktoré vás počas 4 týždňov dostanú do formy. Pozrite sa, ktoré tipy by ste si mali osvojiť. Týchto sa drží aj krásna vojvodkyňa. A tá má predsa postavičku snov.

  • ráno začnite zeleným čajom
  • stravujte sa pravidelne minimálne trikrát denne
  • zaraďte do svojho jedálnička chilli, škoricu
  • na varenie a dochucovanie využívajte kokosový olej
  • pokiaľ dostanete chuť na sladké, siahnite po grapefruite
  • pite čistú vodu
  • každý deň vybehnite aspoň desaťkrát hore a dolu po schodoch (ráta sa päť panelákových poschodí)
  • deň ukončite meditáciou a jógou

​Tak čo idete to skúsiť aj vy?

Skúsite rady fitness trénera Meghan Markle aj vy?

spolu hlasovalo 248 ľudí

Nie
127

Diskusia k článku

comments powered by Disqus