Presunúť na hlavný obsah

Sexi mamička s tetovaním Lucia Sládečková: Z jej dcérky je už takáto slečna a teší sa veľkej popularite

Slovenské celebrity

Make-up artistka Lucia Sládečková, známa ako Lucid si užíva tie najkrajšie okamihy v živote mamičky. Jej malá Lýdia je zvedavou slečnou, ktorá s otvorenými očami objavuje svet okolo seba.

Lucid Sládečková je obľúbenkyňou mnohých žien, ktorým pomáha v ich špeciálny deň, byť ešte krajšou verziou ich ja. Make-up artistka je však vo svojom voľnom čase aj vyťaženou mamou, jej dcérka Lýdia jej však rastie priamo pred očami a črtá sa z nej veru malá kráska. Spoločné chvíle si váži najviac na svete.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky hviezdili na svahu: Alena Pallová odštartovala sezónu štýlovo, Soňa Skoncová ako sexi snowboardistka

Takto spolu cestujú po svete

Keď práve nemá dohodnuté termíny líčení a plný kalendár, Lucid  si rada vezme pár dní voľna a zbalí si svoje kufre. Teplé podnebie vyhovuje aj jej aj malej Lýdii, spoločnú dovolenku si vychutnávajú v maximálnom kľude a vyrovnanosti. 

Malá milovníčka módy

Už teraz sa malá Lýdia ponáša na svoju maminu. Lucia jej vštepila módny vkus, ukazuje jej, aká krásna vie byť v šatôčkach, ktoré pre ňu skúsená make-up artistka vyberá. Dcérka Lýdia je hotová modelka, pózuje s úsmevom na perách.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Šaty moderátorky Plesu v opere 2019: Lucia Hurajová zažiari v romantickej róbe od Marcela Holubca

Bude po mame?

Lucid si materstvo užíva ako nič predtým. Obliekanie i stylovanie fotiek pre svoju malú dcérku berie veľmi vážne, Lýdia si môže byť istá, že po rokoch bude mať aj na svoje detské obdobie od mamy tú najkrajšiu pamiatku. Lýdia si svojim sladkým úsmevom dokáže získať všetkých okolo seba, Lucid je krásnym príkaldom toho, ako kvitne žiara v očiach milujúcej mame.

- Najčítanejšie -